PUP Parczew – Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: lubelskie

PUP Parczew – Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

Aktualne dane kontaktowe PUP Parczew telefon, e-mail. Powiatowy Urząd Pracy Parczew godziny otwarcia. PUP Parczew oferty pracy, staże, szkolenia.

Oferty pracy PUP Parczew

Aby spełnić swoje zadanie, jakim jest walka z bezrobociem, PUP w Parczewie zbiera wszystkie dostępne oferty pracy i udostępnia je osobom poszukującym zatrudnienia. Oferty pracy PUP Parczew publikuje między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie przygotowanych przez Urząd Pracy Parczew ofert online ma wiele zalet, jedną z nich jest możliwość szybkiego sortowania wyników według preferencji poszukującego. PUP Parczew udziela informacji w tej kwestii bezpośrednio w swojej siedzibie, dla osób, które nie są w stanie samodzielnie znaleźć oferty pracy.

Dodatkowo osoby zarejestrowane w PUP Parczew mogą skorzystać z doradztwa zawodowego. Aby tego dokonać, konieczne jest uprzednie zarezerwowanie wizyty.

Urząd pracy Parczew staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Parczew, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Parczewa lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Parczew staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Parczew

Adres: ul. Bema 2, 21-200 Parczew

Telefon: +48 (83) 355 16 30, +48 (83) 355 16 29

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Parczew:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Godziny przyjmowania petentów: poniedziałek-piątek 8:00-13:00

Rejestracja bezrobotnych: poniedziałek-piątek 8:00-14:00

PUP w Parczewie

Urząd Pracy Parczew jest instytucją publiczną, do której w głównej mierze należy minimalizowanie stopy bezrobocia na terenie powiatu. Głównym celem Urzędu Pracy w Parczewie jest udzielanie pomocy osobom bezrobotnym oraz pracodawcom. PUP Parczew oferuje szeroki zakres usług, takich jak:

  • publikowanie ofert pracy
  • organizacja szkoleń, staży i kursów dla interesantów z Parczewa
  • dofinansowywanie przedsiębiorców działających na terenie Parczewa i powiatu

Urząd Pracy Parczew kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Parczewie jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Parczewie kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Parczew jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Parczew jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Parczew

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Parczewie. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Parczewie zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Parczew należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Parczew zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Parczew

Liczba wyświetleń: 789Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS