Urząd Skarbowy Jarosław – US w Jarosławiu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Jarosław godziny otwarcia, rezerwacja wizyt. Urząd Skarbowy w Jarosławiu druki do pobrania. Kontakt z Urzędem Skarbowym w Jarosławiu telefon.

Kontakt Urząd Skarbowy Jarosław

Adres: ul.Przemysłowa 2A, 37-500 Jarosław

Telefon: 16 624 67 55,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Jarosław

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Jarosławiu

Instytucją jaką odpowiada za pobieranie podatków w Jarosławiu jest Urząd Skarbowy Jarosław. Jako iż w Polsce Urzędu Skarbowe posiadają konkretne zasięgi terytorialne, również Urząd Skarbowy Jarosław obsługuje petentów zamieszkujących dany obszar. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Jarosławiu został ustalony przez naczelnika.

W mieście Jarosław Urząd Skarbowy składa się z działów, referatów, a także jedno i wieloosobowych stanowisk. Zatrudnieni w Urzędzie Skarbowym w Jarosławiu dokładają wszelkich starań aby pomóc podatnikom w realizacji formalności.

Urząd Skarbowy Jarosław kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Jarosławiu jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Jarosław kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Jarosławiu jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Jarosławiu

Obecnie Urząd Skarbowy Jarosław godziny otwarcia placówki dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Jarosławiu warto zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Trzeba również pamiętać o wymogu rezerwacji wizyty. Urząd Skarbowy Jarosław rezerwacje obsługuje telefonicznie oraz online. W podanych godzinach otwarcia Urzędu Skarbowego w Jarosławiu prowadzona jest zarówno stacjonarna, jak i telefoniczna obsługa klientów.

Urząd Skarbowy Jarosław zwrot podatku

Jeśli chodzi o zwrot nadpłaty podatku, Urząd Skarbowy Jarosław przekazuje go podatnikom w zależności od sposobu przesłania deklaracji podatkowej. Ci, którzy skorzystali z tradycyjnej metody, mogą oczekiwać na zwrot w ciągu 3 miesięcy, natomiast ci, którzy złożyli deklarację online, mogą spodziewać się zwrotu w ciągu 45 dni. Jeżeli do Urzędu Skarbowego w Jarosławiu nie wpłynie dokument potwierdzający chęć petenta na przekazania nadpłaty na poczet innych zobowiązań, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Mapa Urząd Skarbowy Jarosław

Liczba wyświetleń: 82Wyszukaj dodatkowe informacje: