Urząd Pracy Jarosław

PUP Jarosław – Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podkarpackie

PUP Jarosław – Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

PUP Jarosław godziny otwarcia dla interesantów, rejestracja bezrobotnych online i stacjonarnie. Urząd Pracy Jarosław kontakt, telefon, adres instytucji.

Urząd Pracy Jarosław

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu obsługuje osoby bezrobotne oraz pracodawców zamieszkujących w miejscowościach podlegających pod zasięg terytorialny instytucji. Warto wiedzieć, że PUP w Jarosławiu jest instytucją której zadaniem jest przeciwdziałanie bezrobociu w powiecie. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób poszukujących zatrudnienia, PUP Jarosław nie tylko pomaga w poszukiwaniu pracy, ale również finansuje kursy i szkolenia. Ma to na celu podniesienie kwalifikacji bezrobotnych.

Urząd Pracy Jarosław kontakt

Warto wiedzieć, że PUP Jarosław kontakt z petentami realizuje zarówno telefonicznie jak i mailowo. Ważną informacją dotyczącą Urzędu Pracy w Jarosławiu jest adres placówki. Instytucja funkcjonuje w dwóch oddzielnych budynkach. Jeden oddział PUP mieści się przy ulicy ul. Słowackiego 2, natomiast drugi przy ulicy ul. Poniatowskiego 6. Oczywiście numery kontaktowe również się różnią w zależności od oddziału. 

Adres: ul. Słowackiego 2, 37-500 Jarosław
Telefon: +48 16 734 11 11
Faks: +48 16 621 21 88 wewn. 116

Adres: ul. Poniatowskiego 6, 37-500 Jarosław
Telefon: +48 16 62 34 152, +48 16 73 41 111

E-mail: [email protected], [email protected]

Urząd Pracy Jarosław kontakt mailowy obsługuje pod dwoma podanymi powyżej adresami. Należy wiedzieć, że nie ma znaczenia na który adres zostanie wysłane zapytanie, pracownicy urzędu mają obowiązek przekazania wiadomości do odpowiedniego wydziału.

PUP Jarosław oferty pracy

Oferty pracy Jarosław PUP gromadzi nie tylko stacjonarnie w swojej siedzibie, ale również online. Taka metoda pozwala większej ilości osób uzyskać dostęp do ofert pracy w Jarosławiu i okolicach. Warto wiedzieć, że zgromadzone oferty pracy PUP Jarosław pozwala wygodnie filtrować wobec potrzeb użytkowników.

Poszukiwania wśród ofert pracy PUP Jarosław można rozpocząć od wyboru opcji filtrów. Pozwoli to na dokonanie wyboru: w jakim mieście i na jakich stanowiskach praca jest poszukiwana. Następnie należy wybrać opcję "Przejdź". Informacje dotyczące ofert pracy zostały przygotowane przez pracodawcę oraz zweryfikowane przez pracowników Urzędu Pracy w Jarosławiu.

Warto również pamiętać, że oferty pracy Urząd Pracy Jarosław aktualizuje systematycznie aktualizuje.

Urząd Pracy Jarosław rejestracja bezrobotnych

W Urzędzie Pracy w Jarosławiu rejestracja osób bezrobotnych odbywa się zarówno stacjonarnie w siedzibie instytucji jak i online. Tradycyjna forma rejestracji bezrobotnych w PUP Jarosław odbywa się w godzinach 8:00-14:00. Należy jednak pamiętać, że ostatnie osoby przyjmowane są o godzinie 13:50. W instytucji PUP Jarosław rejestracja bezrobotnych średnio trwa około 30 minut. Warto upewnić się jakie dokumenty są konieczne do pomyślnej rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Urząd Pracy Jarosław rejestracja bezrobotnych przez internet

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu pozwala również interesantom dokonać rejestracji przez internet. Warto wiedzieć, że rejestracja bezrobotnych online w PUP Jarosław dzieli się na dwie metody. Pierwszy sposób to pełna rejestracja online. Wszystkie dokumenty przesyłane są elektronicznie do PUP Jarosław a tożsamość interesanta jest potwierdzana poprzez podpis zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny. 

W instytucji Urząd Pracy Jarosław rejestracja bezrobotnych przez internet możliwa jest także w niepełnej formie. Dokumenty przesyłane są elektronicznie jednak wymagana jest osobista wizyta petenta w celu potwierdzenia tożsamości. Ta metoda skierowana jest głównie do osób które nie dysponują podpisem zaufanym lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Urząd Pracy Jarosław godziny otwarcia

Godziny otwarcia PUP Jarosław są takie same każdego dnia. Należy jednak wiedzieć, że godziny otwarcia nie porywają się z godzinami obsługi interesantów. Obie jednostki PUP Jarosław działają od 7:00 do 15:00 we wszystkie dni robocze. Jeżeli chodzi o stacjonarną obsługę petentów w PUP w Jarosławiu jest ona prowadzona od 8:00 do 14:00.

Godziny pracy PUP Jarosław
poniedziałek-piątek 7:00-15:00

Godziny przyjmowania interesantów
poniedziałek-piątek 8:00-14:00

Liczba wyświetleń: 1702Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS