Urząd Skarbowy Kędzierzyn-Koźle – US w Kędzierzynie-Koźlu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: opolskie

Urząd Skarbowy Kędzierzyn-Koźle – US w Kędzierzynie-Koźlu

Numery kont Urząd Skarbowy Kędzierzyn-Koźle. Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Kędzierzynie-Koźlu – telefon, adres, e-mail. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kędzierzynie-Koźlu.

Urząd Skarbowy Kędzierzyn-Koźle kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z US Kędzierzyn-Koźle jest wykorzystanie udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Obecnie Urząd Skarbowy Kędzierzyn-Koźle kontakt drogą elektroniczną obsługuje w przypadku gdy wiadomość mailowa zawiera temat, a także dane nadawcy – imię, nazwisko, adres.

Dodatkowym sposobem na uzyskanie kontakt z Urzędem Skarbowym w Kędzierzynie-Koźlu jest połączenie telefoniczne. Podany numer kontaktowy jest obsługiwany przez pracowników centrali. Numer Urzędu Skarbowego w Kędzierzynie-Koźlu obsługiwany jest w godzinach działania placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kędzierzynie-Koźlu

Urząd Skarbowy Kędzierzyn-Koźle godziny otwarcia ustalił indywidualnie zgodnie z potrzebami petentów. Warto poznać harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Kędzierzynie-Koźlu przed osobistą wizytą w instytucji. Dodatkowo należy pamiętać o wymogu rezerwacji wizyt stacjonarnych w US w Kędzierzynie-Koźlu. 

Kontakt Urząd Skarbowy Kędzierzyn-Koźle

Adres: ul. Piotra Skargi 19, 47-224 Kędzierzyn-Koźle

Telefon: 77 406 17 00, 77 406 17 10

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Kędzierzyn-Koźle:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Kędzierzynie-Koźlu

Urząd Skarbowy w Kędzierzynie-Koźlu jest odpowiedzialny za pobór podatków na rzecz państwa, a także między innymi za rozwiązywanie spraw związanych z egzekucją administracyjną i kasami fiskalnymi. Jest to instytucja skierowana nie tylko do mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, ale także do osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Kędzierzynie-Koźlu można znaleźć na jego stronie internetowej.

Urząd Skarbowy Kędzierzyn-Koźle druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Kędzierzynie-Koźlu druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Kędzierzyn-Koźle druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Kędzierzynie-Koźlu online.

Mapa Urząd Skarbowy Kędzierzyn-Koźle

Liczba wyświetleń: 489Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS