Urząd Pracy Kędzierzyn Koźle

PUP Kędzierzyn Koźle – Urząd Pracy Kędzierzyn Koźle

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: opolskie

PUP Kędzierzyn Koźle – Urząd Pracy Kędzierzyn Koźle

Urząd Pracy Kędzierzyn Koźle kontakt, telefony w instytucji, adres. PUP Kędzierzyn Koźle oferty pracy, szkolenia i staże. Godziny otwarcia PUP w Kędzierzynie Koźlu.

Urząd Pracy Kędzierzyn Koźle kontakt

W  Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Anny 11 umiejscowiony jest PUP Kędzierzyn Koźle. Urząd Pracy Kędzierzyn Koźle jest miejscem, w którym dokonywane są badania rynku pracy. Jest to placówka udzielająca pomocy osobom bezrobotnym w poszukiwaniu pracy lub jej zmiany. Kompetentni pracownicy udzielają odpowiedniej pomocy przy składaniu wszystkich potrzebnych dokumentów. W placówce jaką jest Urząd Pracy Kędzierzyn Koźle oferty pracy dotyczą wielu różnorodnych branż. Dla każdej osoby wykazującej chęci pracowania zostanie dopasowana odpowiednia oferta. Z urzędem można się skontaktować telefonicznie lub drogą mailową. Oczywiście nie jest to jedyna droga jaką w instytucji Urząd Pracy Kędzierzyn Koźle kontakt jest prowadzony. Zapytania można kierować również mailowo na poniższy adres.

Adres: ul. Anny 11; 47-200 Kędzierzyn-Koźle
Telefon: 77 482 70 41, 77 482 70 42, 77 482 70 43
E-mail: [email protected]

Fax: 77 482-70-42 wew. 131
NIP: 749-13-98-368

PUP Kędzierzyn Koźle oferty pracy

PUP Kędzierzyn Koźle oferty pracy zamieszcza na stronie internetowej stricte dotyczącej poszukiwań pracy. Na portalu wypisane są wszystkie istniejące propozycje pracy. Warto dodać, że nie dotyczą one jedynie Kędzierzyna Koźla, istnieje funkcja pozwalająca na przeglądanie ofert pracy na terenie Polski. Możliwe jest filtrowanie ofert przez podanie obszaru, poziomu stanowiska, formy zatrudnienia, wymiaru pracy i innych. PUP Kędzierzyn Koźle ma zamieszczone oferty nie tylko na podanej wcześniej stronie, lecz na wielu innych dostępnych w sieci.

PUP Kędzierzyn Koźle oferty pracy aktualizuje na bieżąco na podstawie analizy rynku pracy. Wszystkie nieaktualne oferty są od razu usuwane z bazy, aby nie podawać zdezaktualizowanych już propozycji. 

Urząd Pracy Kędzierzyn Koźle godziny otwarcia

Należy zaznaczyć, że godziny otwarcia PUP Kędzierzyn Koźle nie pokrywają się z godzinami w których obsługiwani są petenci.

PUP Kędzierzyn Koźle godziny pracy

 • Poniedziałek 7:30-15:30
 • Wtorek 7:30-15:30      
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-15:30

PUP Kędzierzyn koźle godziny przyjmowania interesantów:

 • Poniedziałek 8:00-14:00
 • Wtorek 8:00-14:00      
 • Środa 8:00-14:00
 • Czwartek 8:00-14:00
 • Piątek 8:00-14:00

PUP Kędzierzyn Koźle staże

Z ogólnych informacji warto wiedzieć, że petent chcący uzyskać staż może samodzielnie znaleźć miejsce realnych praktyk. Taką opcję należy zgłosić wtedy do urzędu – Urząd Pracy Kędzierzyn Koźle. Jednakowoż urząd może zaproponować wszystkie oferty dotyczące stażu. Istnieje również opcja, w której sam pracodawca proponuje pracownikowi taką możliwość. Warto pamiętać o wniosku przedłużającym okres odbywania stażu, który trzeba złożyć w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kędzierzynie Koźlu, po wcześniejszym wypełnieniu.

PUP Kędzierzyn Koźle szkolenia

Szkolenia są również organizowane przez PUP w Kędzierzynie Koźlu. Po każdym szkoleniu petent uzyskuje certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Zajęcia są prowadzone z różnych dziedzin, które mogą zainteresować każdego chętnego.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji zaleca się dzwonić pod podane wcześniej numery telefonów. W przypadku mniej pilnych spraw istnieje możliwość skontaktowania się przez pocztę elektroniczną.

Liczba wyświetleń: 1579Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS