Urząd Skarbowy Łańcut – US w Łańcucie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Łańcut – US w Łańcucie

Urząd Skarbowy Łańcut kontakt, godziny otwarcia, numer konta. Jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Skarbowym w Łańcucie? US Łańcut telefon, adres.

Urząd Skarbowy Łańcut kontakt

Kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Łańcucie jest możliwy za pośrednictwem różnych kanałów, w tym przez telefon. Ta forma kontaktu pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnych informacji. Oprócz tego Urząd Skarbowy Łańcut jest również dostępny poprzez kontakt e-mailowy. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Łańcucie jest regularnie sprawdzana, jednak czas oczekiwania na odpowiedź jest dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Łańcucie

Na ten moment Urząd Skarbowy Łańcut godziny otwarcia dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Łańcucie należy sprawdzić godziny otwarcia placówki. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że wizyta w Urzędzie Skarbowym Łańcut wymaga rezerwacji, którą można zrobić zarówno przez telefon, jak i online. W wyznaczonych godzinach Urząd Skarbowy Łańcut oferuje zarówno bezpośrednią, jak i telefoniczną obsługę klientów.

Kontakt Urząd Skarbowy Łańcut

Adres: ul. Piłsudskiego 11, 37-100 Łańcut

Telefon: 17 225 93 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Łańcut:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Łańcucie

Urząd Skarbowy Łańcut jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Łańcucie Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Łańcut Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Urząd Skarbowy Łańcut zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Łańcuta mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Łańcucie. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Łańcut zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Łańcut

Liczba wyświetleń: 409Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS