Urząd Pracy Łańcut

PUP Łańcut – Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podkarpackie

PUP Łańcut – Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Urząd Pracy Łańcut oferty pracy, staże. PUP Łańcut telefon kontaktowy, adres, godziny otwarcia. Jak dokonać rejestracji w Urzędzie Pracy w Łańcucie?

Urząd Pracy Łańcut działa głównie w sprawie walki z bezrobociem. Pomaga bezrobotnym znaleźć pracę, ale nie jest to jego jedyne zadanie. PUP Łańcut zapewnia osobom szukającym zatrudnienia także kursy szkolenia oraz staże. Dzięki niemu można uzyskać środki na prowadzenie działalności gospodarczej pod warunkiem, że zostaną spełnione odpowiednie wymogi.

PUP Łańcut oferty pracy

Zebrane przez PUP Łańcut oferty pracy cechują się dużą różnorodnością. W instytucji jaką jest Urząd Pracy Łańcut oferty pracy pojawiają się codziennie, dlatego warto odwiedzać stronę regularnie. Aktualnie oferty pracy PUP Łańcut proponują pracę na stanowiskach biurowych między innymi asystentka w biurze nieruchomości, pracownik biurowy czy pomoc kadrowej. Oferty pracy Łańcut PUP nie ograniczają się tylko na pracy biurowej. Osoby bezrobotne mogą zatrudnić się również jako pomoc murarza, sprzedawca, magazynier czy monter. Urząd Pracy Łańcut oferty pracy posiada niemal w każdej dziedzinie. Zachęca się osoby bezrobotne do poszukiwania zatrudnienia z pomocą instytucji.

Oferty pracy Urząd Pracy Łańcut zawierają w sobie również propozycje odbycia stażu. Pojawiające się w instytucji jaką jest Urząd Pracy Łańcut oferty stażu pozwalają na szeroki rozwój oraz zdobycie doświadczenia przez osobę zaczynającą swoją karierę.

Urząd Pracy Łańcut kontakt

Powiatowy Urząd pracy w Łańcucie znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 9. Warto dodać, że jest on podległą jednostką w stosunku do Urzędu Pracy w Rzeszowie. Placówka działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. W tym czasie Urząd Pracy Łańcut prowadzi kontakt z interesantami.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 7:00-15:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00

Telefon: 17 225 91 31
E-mail: [email protected]

PUP Łańcut rejestracja

Rejestracji jako osoba bezrobotna można dokonać na dwa sposoby. Jednym z nich jest zgłoszenie się do Urzędu Pracy w Łańcucie. Drugą, wygodniejszą opcją jest skorzystanie z elektronicznej rejestracji. Taka droga rejestracji jest adresowana do wszystkich osób posiadających dostęp do Internetu.

Aby się zarejestrować, należy wypełnić wniosek o dokonanie rejestracji jako osoba bezrobotna, przesłać go do PUP Łańcut oraz umówić wizytę w urzędzie. Osoby dokonujące rejestracji drogą elektroniczną są zobowiązane do załączenia do wniosku skanów wszystkich niezbędnych dokumentów oraz złożenia podpisu elektronicznego.

Status osoby bezrobotnej można nabyć z dniem złożenia podpisu w urzędzie. Jeśli proces rejestracji przebiegał drogą elektroniczną status zostanie nadany po złożeniu podpisu elektronicznego.

Liczba wyświetleń: 1296Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS