Urząd Skarbowy Nowa Ruda – US w Nowej Rudzie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Nowa Ruda – US w Nowej Rudzie

Urząd Skarbowy Nowa Ruda kontakt, godziny otwarcia, numer konta. Jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Skarbowym w Nowej Rudzie? US Nowa Ruda telefon, adres.

Urząd Skarbowy Nowa Ruda kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Nowej Rudzie jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Nowa Ruda kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Nowej Rudzie dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Nowa Ruda kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Nowej Rudzie udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Nowej Rudzie

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Nowej Rudzie jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Nowa Ruda to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Kontakt Urząd Skarbowy Nowa Ruda

Adres: ul. Kolejowa 23, 57-400 Nowa Ruda

Telefon: 74 872 02 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Nowa Ruda:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Nowej Rudzie

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Nowa Ruda – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Nowej Rudy ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Nowej Rudzie został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Nowej Rudzie podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Nowa Ruda stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Nowa Ruda zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Nowa Ruda wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Nowa Ruda zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Nowej Rudzie zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Nowa Ruda

Liczba wyświetleń: 354Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS