Urząd Pracy Nowa Sól

PUP Nowa Sól – Powiatowy Urząd Pracy Nowa Sól

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: lubuskie

PUP Nowa Sól – Powiatowy Urząd Pracy Nowa Sól

PUP Nowa Sól oferty pracy w powiecie. Aktualny kontakt z Urzędem Pracy w Nowej Soli, telefon. PUP Nowa Sól szkolenia i kursy dla interesantów. Godziny otwarcia instytucji.

PUP Nowa Sól oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli podejmuje szereg działań mających na celu zwiększenie liczby zatrudnionych osób w powiecie a tym samym zmniejszenie bezrobocia w obszarze działania instytucji – powiecie nowosolskim. Jednym ze sposobów zwiększenia dostępności informacji o ofertach pracy w powiecie jest publikowanie ich na stronie internetowej. Oferty pracy Nowa Sól PUP systematycznie aktualizuje, co skutkuje zawsze aktualnymi ogłoszeniami o pracę w Nowej Soli i okolicach. Warto również wiedzieć, że opublikowane przez PUP Nowa Sól oferty pracy są przystosowane do łatwego filtrowania. Osoby poszukujące pracy mogą w łatwy sposób zawęzić okręg poszukiwać poprzez podanie kryteriów dotyczących zarobków czy rodzaju zatrudnienia. Dodatkowo Urząd Pracy Nowa Sól oferty pracy na bieżąco aktualizuje. Często zdarza się również sytuacja, gdzie pracodawcy sami zgłaszają się do Urzędu Pracy w Nowej Soli w celu opublikowania ogłoszenia o pracę.

Oczywiście wszystkie oferty pracy Nowa Sól PUP udostępnia również stacjonarnie w siedzibie instytucji dla osób które nie są w stanie przeglądnąć ogłoszeń online. Filia PUP Nowa Sól to idealna instytucja dla osób, które doceniają wartość pracy. Pracownicy tam zatrudnieni nie tylko dopełniają formalności, ale także pomagają w tworzeniu CV czy listu motywacyjnego.

PUP Nowa Sól szkolenia

Szkolenia przeprowadzane przez Urząd Pracy w Nowej Soli mają na celu aktywizację zawodową bezrobotnych. Szkolenie z PUP Nowa Sól zazwyczaj nie występuje w wymiarze niższym niż 25 godzin tygodniowo. Oczywiście od tej reguły są wyjątki i w wyjątkowych przypadkach wymiar czasu szkolenia może zostać zmniejszony

W oddziale jakim jest Urząd Pracy Nowa Sól kursy są nieobowiązkowe a za udział w szkoleniu które trwa minimum 150h tygodniowo uczestnik może uzyskać stypendium w wysokości 120% zasiłku dla bezrobotnych.

Kto może skorzystać ze szkolenia? Obecnie taka forma aktywizacji jaką jest kurs czy szkolenie przeznaczona jest jedynie dla wyznaczonej grupy osób. Urząd Pracy Nowa Sól szkolenia oferuje osobom:

 • bezrobotnym
 • poszukującym pracy które
  • są w okresie wypowiedzenia stosunku pracy
  • są zatrudnione u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji
  • pobierają świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny
  •  
  • uczestniczą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej
  •  
  • są żołnierzami rezerwowymi
  • otrzymują rentę szkoleniową lub świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę
  • są domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegają ubezpieczeniu społecznemu
  • są cudzoziemcami
 •  
 • pracująca w wieku 45 lat i powyżej.

PUP Nowa Sól kontakt

Dane kontaktowe do PUP Nowa Sól dostępne są w postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz adresu. Pracownicy sekretariatu jednostki odbierają telefony przychodzące oraz pocztę elektroniczną. Oczywiście urzędnicy zatrudnieni w PUP Nowa Sól kontakt z interesantami obsługują jedynie w godzinach pracy. 

Adres: ul. Staszica 1c, 67-100 Nowa Sól
Telefon/fax: (068) 388 03 00, (068) 388 03 01
E-mail: [email protected], [email protected]

Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Nowa Sól kontakt poprzez pocztę elektroniczną obsługuje w wypadku gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko oraz adres nadawcy. Odpowiedzi na anonimowe zapytania nie są przesyłane. Dodatkowo wiadomość musi być opatrzona tematem. W innym przypadku uzyskanie odpowiedzi zwrotnej będzie niemożliwe.

Urząd Pracy Nowa Sól NIP: 9251805817

Urząd Pracy Nowa Sól godziny otwarcia

PUP Nowa Sól jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Natomiast obsługa interesantów w PUP w Nowej Soli prowadzona jest w godzinach od 8:00 do 14:00. Pracownicy urzędu z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące wniosku lub innych kwestii związanych z usługami zatrudnienia w powiecie nowosolskim.

Godziny otwarcia PUP Nowa Sól
poniedziałek-piątek 7:00 do 15:00

Obsługa interesantów
poniedziałek-piątek od 8:00 do 14:00

Liczba wyświetleń: 1410Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS