ZUS Nowa Sól

ZUS Nowa Sól - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Nowej Soli

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: lubuskie

ZUS Nowa Sól - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Nowej Soli

ZUS Nowa Sól telefony wewnętrzne, kontakt, adres siedziby. Godziny otwarcia Inspektoratu ZUS Nowa Sól. Praca, oferty pracy w ZUS Nowa Sól.

ZUS Nowa Sól

ZUS Nowa Sól funkcjonuje na przydzielonym mu terenie, do którego należy Nowa Sól oraz gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kolsko, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Otyń, Siedlisko, Sława, Szlichtyngowa. Zakład prowadzi działania związane z ubezpieczeniami społecznymi, zasiłkami i świadczeniami pieniężnymi przyznawanymi na podstawie przydzielonych do nich wniosków.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Nowej Soli wprowadził serię udogodnień dla osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, z naciskiem na niepełnosprawności ruchowe. Wobec tego w placówce toalety i wejścia do urzędu zostały odpowiednio dostosowane i wyposażone do potrzeb petentów. 
W ZUS Nowa Sól informacja dotycząca zmian w prowadzeniu usług przez urząd aktualizowana jest na bieżąco na platformie internetowej placówki.

ZUS Nowa Sól kontakt

Koszty ponoszone za połączenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Nowej Soli są naliczane według indywidualnych umów petenta z operatorem telekomunikacyjnym. ZUS Inspektorat w Nowej Soli korzysta z usług ZUS PUE zwanej również Platformą Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowej Soli. Ta platforma umożliwia petentom kontaktowanie się z instytucją oraz załatwianie różnych spraw internetowo. Jest to dogodny sposób na szybkie wnioskowanie o niektóre świadczenia i zasiłki przyznawane przez Nowa Sól ZUS. Przed odwiedzinami zakładu należy umówić się wcześniej na wizytę i zarezerwować wolny termin, w którym jest ona możliwa. Placówka, jaką jest ZUS Nowa Sól kontakt umożliwia dzięki połączeniom telefonicznym. ZUS Nowa Sól telefony wewnętrzne podał na stronie internetowej ZUS-u. Jeśli interesant nie może dodzwonić się do głównej siedziby ZUS-u w Nowej Soli, która znajduje się na ul. Kościuszki 29, może skorzystać z infolinii. Tam również można otrzymać wiele informacji z zakresu działalności instytucji. 

ZUS Nowa Sól adres: ul. Kościuszki 29, 67-100 Nowa Sól
ZUS Nowa Sól telefon: 801 400 987

ZUS Nowa Sól godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-17:00
Wtorek08:00-15:00
Środa08:00-15:00
Czwartek08:00-15:00
Piątek08:00-15:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

ZUS Nowa Sól praca

Oferty pracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowej Soli są udostępniane po zwolnieniu się któregokolwiek stanowiska pracy w urzędzie. Jak wiadomo, każda z ofert pracy jest dostępna w siedzibie oraz na stronie internetowej instytucji. W jednostce, jaką jest ZUS Nowa Sól praca wykonywana jest od poniedziałku do piątku w ściśle przestrzeganych godzinach, które są również godzinami otwarcia placówki. W momencie starania się o zatrudnienie w podanej placówce należy upewnić się, czy spełnione zostały wszystkie wymogi zawarte w ofercie pracy Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowej Soli.

Liczba wyświetleń: 1239Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS