ZUS Kraków Nowa Huta

ZUS Kraków Nowa Huta – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat Kraków Nowa Huta

Kategoria: ZUS

Województwo: małopolskie

ZUS Kraków Nowa Huta – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat Kraków Nowa Huta

ZUS Kraków Nowa Huta numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Zakład Ubezpieczeń Społecznych Nowa Huta emerytury, Program Rodzina 500+, zasiłki

ZUS Kraków Nowa Huta kontakt

Państwowa jednostka organizacyjna, jaką jest ZUS Kraków Nowa Huta kontakt zdalny zainteresowanym osobom, może umożliwić za pomocą numeru telefonu. Oferowany przez ZUS Nowa Huta kontakt telefoniczny jest najszybszym sposobem pozwalającym na uzyskanie w danej chwili wszystkich niezbędnych informacji. Udzielana przez ZUS Nowa Huta informacja może dotyczyć między innymi zasiłków, rent, emerytur oraz pozostałych świadczeń.

ZUS Kraków Nowa Huta telefon: 22 560 16 00
ZUS Nowa Huta adres: ul. Osiedle Teatralne 8, 31-946 Kraków

ZUS Kraków Nowa Huta godziny otwarcia

Placówka ZUS Kraków Nowa Huta godziny otwarcia w poniedziałki posiada wydłużone do 17:00. Od wtorku do piątku z usług oferowanych przez ZUS w Krakowie Nowa Huta można korzystać do 15:00. Warto wiedzieć, że Nowa Huta ZUS Kraków swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje takie dzielnice Krakowa jak: Dzielnica XIV Czyżyny, Dzielnica XV Mistrzejowice, Dzielnica XVI Bieńczyce, Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie oraz Dzielnica XVIII Nowa Huta. 

ZUS Kraków Nowa Huta godziny pracy:

  • Poniedziałek: 8:00-17:00
  • Wtorek: 8:00-15:00
  • Środa: 8:00-15:00
  • Czwartek: 8:00-15:00
  • Piątek: 8:00-15:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

ZUS Kraków Nowa huta emerytury

Dostępne w ZUS Kraków Nowa Huta emerytury wypłacane są interesantom, którzy posiadają na swoim koncie wymagany staż pracy, a także ukończyli odpowiedni wiek. Zakład Ubezpieczeń Społecznych Kraków Nowa Huta świadczenia emerytalne wypłaca do 30 dni roboczych od ich przyznania. Warto wiedzieć, że wniosek o przyznanie emerytury można teraz składać również w formie online na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Ten sposób jest coraz częściej wybierany z uwagi na to, że jest o wiele szybszy, a zarazem wygodniejszy. 

ZUS Kraków Nowa Huta Program Rodzina 500+

Oferowany przez ZUS Kraków Nowa Huta Program Rodzina 500+ to świadczenie przysługujące na każde dziecko w wysokości 500 zł miesięcznie. Jest to pomoc dla polskich rodzin na wychowywanie potomstwa. Zainteresowane osoby wnioski o przyznanie 500+ mogą składać drogą elektroniczną, a także osobiście. 

Liczba wyświetleń: 1966Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS