Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka – US w Ostrowi Mazowieckiej

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka – US w Ostrowi Mazowieckiej

Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka kontakt, godziny otwarcia, numer konta. Jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Skarbowym w Ostrowi Mazowieckiej? US Ostrów Mazowiecka telefon, adres.

Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Ostrowi Mazowieckiej jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Ostrowi Mazowieckiej możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka

Adres: ul. Stanisława Duboisa 1, 07-300 Ostrów Mazowiecka

Telefon: 29 645 20 00, 29 645 20 80

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej

Instytucja Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej ta jest dostępna dla mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Ostrów Mazowiecka jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Ostrowi Mazowieckiej mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Ostrowi Mazowieckiej. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Ostrów Mazowiecka

Liczba wyświetleń: 395Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS