Urząd Skarbowy Otwock

Urząd Skarbowy Otwock

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Otwock

Urząd Skarbowy Otwock kontakt dla podatników. Otwock Urząd Skarbowy godziny otwarcia, kasy w instytucji. Podatek od kupna samochodu Urząd Skarbowy Otwock.

Urząd Skarbowy Otwock kontakt

Urząd Skarbowy w Otwocku jest instytucją publiczną, która wykonuje swoje zadania na podstawie ustawy o finansach publicznych i rachunkowości oraz innych przepisów. Głównym zadaniem Urzędu Skarbowego w Otwocku jest zapewnienie, że wszystkie podatki płacone przez obywateli i osoby prawne są prawidłowo i terminowo rejestrowane. 

Aby skontaktować się z instytucją Urząd Skarbowy Otwock, można skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Obecnie jednym z najszybszych sposobów skontaktowania się z Urzędem Skarbowym w Otwocku jest kontakt telefoniczny. Warto wiedzieć, że w instytucji funkcjonuje centrala telefoniczna, a także każde ze stanowisk, do których mogą zgłaszać się interesanci, obsługuje połączenia telefoniczne. Urząd Skarbowy Otwock kontakt prowadzi również za pomocą poczty elektronicznej. Wszyscy podatnicy, którzy rozliczają się w Urzędzie Skarbowym, mogą przesyłać dodatkowe pytania na adres e-mail instytucji. 

Urząd Skarbowy w Otwocku adres: ul. Matejki 4, 05-400 Otwock
Telefon: 22 778 23 01
E-mail: us.otwock@ mf.gov.pl

Osoby, które decydują się na wysłanie zapytania pocztą elektroniczną, powinny pamiętać, że Urząd Skarbowy Otwock kontakt mailowy prowadzą w przypadku gdy w wiadomości zawarte są dane kontaktowe nadawcy, a także tekst opatrzony jest odpowiednim tematem.

Urząd Skarbowy w Otwocku godziny otwarcia

Urząd Skarbowy Otwock jest czynny we wszystkie dni robocze od poniedziałku do piątku. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Otwocku różnią się w zależności od dnia. Na przykład w poniedziałki instytucja działa od 8.00 do 18.00, a od wtorku do piątku od 9:00 do 19:00. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Skarbowego Otwock zostały dostosowane do potrzeb interesantów. 

Godziny otwarcia:
poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Warto również wiedzieć, że stacjonarne wizyty w instytucji wymagają uprzedniego umówienia się. Rezerwacje terminu wizyty Urząd Skarbowy Otwock przyjmuje telefonicznie pod numerem 22 77 82 370, ale również online.

Otwock Urząd Skarbowy telefon

Mimo iż powyżej został podany numer telefonu Urzędu Skarbowego w Otwocku, warto znać również bezpośrednie numery do pracowników który realizują konkretne formalności. Oczywiście Urząd Skarbowy Otwock telefony obsługuje w godzinach otwarcia. Poza tym czasem kontakt nie jest możliwy. Podane poniżej numery telefonów prowadzą do kierowników wydziałów.

 • Dział Rachunkowości SER: 22 77 82 326
 • Dział Egzekucji Administracyjnej SEE: 22 778 24 09
 • Referat Spraw Wierzycielskich SEW:  22 77 82 416
 • Referat Identyfikacji i  Rejestracji Podatkowej SKI: 22 77 82 351
 • Dział Obsługi Bezpośredniej SOB: 22 778 23 28
 • Dział Podatków Dochodowych i Podatku od Towarów i Usług SPV:  22 77 82 337
 • Dział Podatków Majątkowych i Sektorowych SPM: 22 77 82 371
 • Dział Czynności Analitycznych i Sprawdzających SKA: 22 77 82 325
 • Referat Kontroli Podatkowej SKP: 22 77 82 402
 • Wieloosobowe Stanowisko ds. Karnych Skarbowych SKK: 22 77 82 423

Urząd Skarbowy Otwock podatek od kupna samochodu

Podatek od kupna samochodu, czyli podatek od czynności cywilnoprawnej PCC-3 może być opłacony w Urzędzie Skarbowym w Otwocku. Oczywiści z usług tego organu mogą skorzystać osoby zamieszkujące w obszarze który obejmuje instytucja. Należy pamiętać, że podatek od kupna samochodu należy uiścić w ciągu 14 dni od daty na umowie. Kwotę podatku można przelać na konto bankowe Urzędu Skarbowego w Otwocku lub przekazać osobiście w kasie.

Liczba wyświetleń: 2263Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS