Urząd Pracy Otwock

PUP Otwock – powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Otwock – powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Aktualny kontakt z Urzędem Pracy w Otwocku, Praca, oferty pracy PUP Otwock, staże, szkolenia. Godziny otwarcia urzędu Pracy w Otwocku, telefony kontaktowe.

PUP Otwock oferty pracy

W województwie mazowieckim w jednym z powiatów działa PUP Otwock. Głównym zadaniem tej instytucji państwowej przeciwdziałanie rosnącemu bezrobociu. Z tego względu Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku podejmuje szereg działań mających na celu zwiększenie osób pracujących w powiecie. Jednym ze sposobów, który ma zwiększyć dostępność informacji na temat ofert pracy w powiecie, jest publikowanie na stronie internetowej. Znajdujące się online Urząd Pracy Otwock oferty pracy regularnie aktualizuje, efektem czego są zawsze aktualne ogłoszenia o pracę w Otwocku i okolicach. Warto również wiedzieć, że PUP oferty pracy pozwala filtrować według osobistych preferencji użytkowników serwisu. W instytucji PUP Otwock praca wykonywana jest z należytą starannością. W instytucji państwowej zatrudnione są osoby swoim doświadczeniem i wiedza potrafią przekazać petentom odpowiednie wsparcie.

Urząd Pracy Otwock kontakt

Dane kontaktowe do PUP Otwock dostępne są w postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz adresu siedziby jednostki. Pracownicy sekretariatu odbierają telefony przychodzące, a także pocztę elektroniczną. Dodatkowe dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Otwock. Warto pamiętać, że PUP Otwock kontakt utrzymuje w godzinach pracy. Poza tym czasem nie ma możliwości skorzystania z pomocy pracowników.

Adres: ul. Górna 11/13, 05-400 Otwock
Telefon: (22) 7793714
E-mail: [email protected]

Dodatkową możliwością uzyskania kontaktu, jest przesłanie wiadomości, wykorzystując formularz kontaktowy na stronie.

Urząd Pracy Otwock godziny otwarcia

Aby zapewnić wszystkim osobom zainteresowanym możliwość skorzystania z usług instytucji. PUP Otwock godziny otwarcia dostosował do potrzeb swoich klientów. Warto wspomnieć, iż godziny otwarcia nie są tożsame z godzinami obsługi klienta. Poniższe godziny otwarcia odnoszą się do wszystkich dni roboczych.

Urząd czynny w godzinach: 8:00-16:00
Przyjęcia interesantów: 8:15-14:00

Urząd Pracy Otwock telefon

W związku z dużą ilością przyjmowanych w PUP Otwock osób, w instytucji zatrudnionych jest wiele osób. Wiąże się to bezpośrednio z możliwością skontaktowania się telefonicznego z każdym pracownikiem prowadzącym obsługę interesantów. Pełna lista dostępnych w Urzędzie Pracy w Otwocku telefonów znajduje się jest online.

Liczba wyświetleń: 942Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS