ZUS Otwock

ZUS Otwock

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: mazowieckie

ZUS Otwock

ZUS Otwock kontakt, adres, telefon, zasięg terytorialny. Połączenia z infolinią ZUS w Otwocku. Godziny otwarcia siedziby Inspektoratu ZUS w Otwocku.

ZUS Otwock

ZUS Inspektorat w Otwocku swoim zasięg terytorialnym obejmuje miasta: Józefów, Otwock oraz gminy: Celestynów, Karczew, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory, Wiązowna. To na tym terenie wykonuje przydzielone mu zadania, do których należą m.in. wypłacanie różnego rodzaju świadczeń takich jak np.: świadczenie rentowe, świadczenie emerytalne, świadczenie rodzinne, świadczenia z tytułów wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych, świadczenie przedemerytalne. Przyznaje również dodatki oraz zasiłki, które mają na celu wspierać osoby potrzebujące, posiadające np. pewien stopień niezdolności do pracy. ZUS Otwock organizuje również programy, które są świadczeniami dla potrzebujących rodzin. Jednym, z programów, którym zajmuje się Otwock ZUS jest program 500+, będący świadczeniem wychowawczym, które zostaje przydzielone rodzinom, wychowującym dzieci poniżej 18 roku życia.

ZUS Otwock kontakt

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Otwocku podlega pod II Oddział ZUS w Warszawie. Dbając o wygodę petentów, którzy załatwiają swoje sprawy w ZUS w Otwocku, placówka, jaką jest ZUS Otwock Poniatowskiego, podała do dyspozycji wszystkich interesantów numery telefonów. To jeden z wygodnych i możliwych sposobów kontaktowania się z jednostką, z którego klienci chętnie korzystają. Wszelkie połączenia są kierowane prosto do stanowisk telefonicznej obsługi klienta wyodrębnionych w instytucji. Pracownicy odbierający połączenia telefoniczne udzielając informacji tylko z zakresu działania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. ZUS Otwock telefony podaje każdej osobie, która chce zadzwonić i załatwić sprawy. Jeśli zaistniałaby sytuacja, w której niemożliwe będzie skontaktowanie się z Inspektoratem ZUS w Otwocku, został udostępniony numer na Infolinię jednostki. W ZUS Otwock godziny pracy placówki zostały odgórnie ustalone.

ZUS Otwock adres: ul. Józefa Poniatowskiego 17, 05-400 Otwock

ZUS Otwock telefon: 22 356 16 16  
ZUS Infolinia Otwock: 22 560 16 00

ZUS Otwock godziny otwarcia:

Poniedziałek 08:00-17:00
Wtorek 08:00-15:00
Środa  08:00-15:00
Czwartek  08:00-15:00
Piątek  08:00-15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte 

ZUS Otwock praca

W ZUS Otwock praca odbywa się na podstawie ustalonego harmonogramu działań. Każde stanowisko posiada swoje własne obowiązki, które musi spełniać każdego dnia. Pracownicy są odpowiednio wykształceni i posiadają idealnie dobrane kwalifikacje zawodowe do pełnionych funkcji. Warto wiedzieć, że w momencie, w którym dane stanowisko pracy zostaje zwolnione, w Centralne Bazie Ofert Pracy Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Otwocku umieszcza nową ofertę pracy dotyczącą właśnie tego stanowiska. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z tą placówką, mogą w łatwy sposób uzyskać informacje na temat dostępnych propozycji zatrudnienia. Oferty pracy z ZUS Otwock są na bieżącą aktualizowane. Każda z nich posiada dokładny opis dotyczący wymagań stanowiska. Propozycji zawierają informacje na temat zadań, które będą obowiązywały przyszłego pracownika.

Liczba wyświetleń: 1500Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS