Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto

Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto

Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto zasięg terytorialny, godziny otwarcia. Nowy adres Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto kontakt dla petentów, telefony.

Urząd Skarbowy Poznań-Nowe Miasto

Obsługa klientów Urzędu Skarbowego Poznań Nowe Miasto odbywa się za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej oraz poczty tradycyjnej. Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto zapewnia obsługę klientów w oddziale głównym. Obsługa klientów prowadzona jest telefonicznie, mailowo, za pomocą poczty tradycyjnej oraz tradycyjnie w instytucji. W sprawach pilnych najlepiej jest przyjść do urzędu z osobistym stawiennictwem. Poznań Nowe Miasto Urząd Skarbowy jest jedną z jednostek Krajowej Administracji Skarbowej.

Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto kontakt

Adres Urzędu Skarbowego w Poznaniu to aktualnie ul. Chłapowskiego 17/18. Można również skontaktować się z US za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie (61 852 76 00 lub 61 852 76 01). Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto kontakt umożliwia w godzinach pracy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w Wielkopolsce oraz sobót.

Telefon: 61 87 30 300
E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto adres

W instytucji, jaka jest Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto zmiana adresu nastąpiła w 2017 roku. Instytucja przed nowelizacją mieściła się przy ulicy Warszawskiej. Aktualnie adres Urzędu Skarbowego Poznań Nowe Miasto to ul. Chłapowskiego 17/18, 60-965 Poznań. Dawniej w tym miejscu swoją siedzibę miał Pierwszy Urząd Skarbowy w Poznaniu.

Urząd Skarbowy Poznań-Nowe Miasto adres: ul. Chłapowskiego 17/18, 60-965 Poznań

Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto zasięg terytorialny

Poznań Urząd Skarbowy Nowe Miasto obsługuje interesantów zamieszkujących określone ulice miasta. Ze względu na obowiązującą rejowanizacje, należy zgłosic się do odpowiedniej instytucji skarbowej. Urząd Skarbowy Poznań-Nowe Miasto zasięg terytorialny - to częśc miasta na prawach powiatu pod nazwą Nowe Miasto. Mieszkańcow tej dzielnicy Poznania obsługuje US przy ulicy Chłapowskiego.

Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto godziny otwarcia

Jednostka skarbowa na Nowym Mieście w Poznaniu szczyci się długimi godzinami pracy i dostępnością dla interesantów. Podczas gdy większość jednostek skarbowych ma dość standardowe godziny urzędowania, Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto w poniedziałki przez trzy dodatkowe godziny, aby lepiej służyć petentom, którzy mają trudności z odwiedzeniem US w ciągu dnia. Urząd Skarbowy Poznań-Nowe Miasto godziny otwarcia dotyczą głównego budynku US.

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Liczba wyświetleń: 2425Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS