I Oddział ZUS Poznań

ZUS Poznań Dąbrowskiego

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: wielkopolskie

ZUS Poznań Dąbrowskiego

I Oddział ZUS Poznań Dąbrowskiego. Telefoniczna infolinia ZUS Poznań, telefon ZUS Poznań. Aktualne godziny otwarcia ZUS I Oddział Poznań, kontakt, adres.

ZUS I Oddział w Poznaniu

Osoby które planują stacjonarną wizytę w I Oddziale ZUS w Poznaniu, powinny poznać dokładne godziny otwarcia instytucji. Równie potrzebne są dane kontaktowe Pierwszego Oddziału ZUS w Poznaniu. Dodatkową informacją na temat jednostki jest fakt, iż obsługiwani są w niej wszyscy petenci, zarówno płatnicy składek, świadczeniobiorcy, ale również lekarze, jak i osoby ubezpieczone. ZUS Poznań jest miejscem odpowiednim do realizowania formalności z zakresu ubezpieczenia dla osób zamieszkujących części miasta pod nazwą Grunwald i Jeżyce. Instytucja przydzielona została również dla mieszkańców gmin: Buk, Dopiewo, Komorniki, Rokietnica, Stęszew, Tarnowo Podgórne.

ZUS infolinia Poznań

Najszybszym sposobem na uzyskanie wsparcia telefonicznego jest skorzystanie z usługi jaką jest infolinia ZUS Poznań. Numer kontaktowy infolinii obsługiwany jest przez konsultantów telefonicznych centrali. Należy wiedzieć, że centrala nie mieści się bezpośrednio w placówce ZUS Poznań ul. Dąbrowskiego.

Numer infolinii ZUS Poznań nie jest jedynym udostępnionym przez placówkę. Bezpośredni kontakt telefoniczny jest prowadzony również pod dedykowanymi numerami. 

Infolinia: 22 560 16 00

ZUS Poznań kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z I Oddziałem ZUS w Poznaniu jest skorzystanie z PUE. Platforma Usług Elektronicznych pozwala petentom na sprawdzenie danych dotyczących formalności realizowanych w ZUS Poznań. Witryna nie umożliwia jednak przesłania wiadomości do oddziału. Aktualnie ZUS Poznań kontakt prowadzi telefonicznie poprzez infolinię. Niestety kanał kontaktu jakim jest poczta elektroniczna nie funkcjonuje w ZUS Poznań.

Adres: ul. Dąbrowskiego 12, 60-908 Poznań

Realizowany przez ZUS kontakt Poznań, a także pozostałe miasta w których znajdują się placówki prowadzi w godzinach pracy urzędu.

ZUS Poznań Dąbrowskiego telefon

 Numery kontaktowe w I Oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu są udostępnione poniżej. Każdy działający w instytucji jaką jest ZUS Poznań telefon obsługuje inny zakres spraw. Warto wziąć to pod uwagę wybierając numer kontaktowy. ZUS I Oddział w Poznaniu telefon obsługuje w godzinach otwarcia. Ze względu na możliwe zmiany, podane numery kontaktowe mogą nie być już obsługiwane. W takiej sytuacji warto skorzystać z infolinii telefonicznej.

  • Składki: (61) 841 68 78, (61) 841 60 71
  • Zasiłki: (61) 841 68 86
  • Renty i emerytury: (61) 841 60 46

ZUS Dąbrowskiego Poznań godziny otwarcia

Funkcjonujące w ZUS Poznań godziny otwarcia różnią się w stosunku do godzin urzędowania. Należy wziąć to pod uwagę przy rezerwacji terminu wizyty.

  Godziny obsługi klientów Godziny urzędowania
poniedziałek 8:00-18:00 7:00-15:00
wtorek 8:00-15:00 7:00-15:00
środa 8:00-15:00 7:00-15:00
czwartek 8:00-15:00 7:00-15:00
piątek 8:00-15:00 7:00-15:00
Godziny otwarcia ZUS Poznań

Liczba wyświetleń: 5508Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS