Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów

Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów

Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów kontakt, telefony, adres instytucji. Rezerwacja wizyt Urząd Skarbowy Warszawa-Ursynów, zasięg terytorialny instytucji.

Warszawa Ursynów Urząd Skarbowy

Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów to jeden z oddziałów Krajowej Administracji SKarbowej. prowadzi on stacjonarną obsługę interesantów, będących w jego zasięgu terytorialnym. 

Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów numery kont, telefony, godziny otwarcia udostępnia na w internecie. Jednak niektóre osoby mogą mieć problem z odnalezieniem niektórych informacji. Z tego powodu poniżej udostępniono najczęściej wyszukiwane dane na temat instytucji Urząd Skarbowy Warszawa-Ursynów.

Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów kontakt

Aktualnie kontakt z interesantami przez Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów prowadzony jest na wiele sposobów. Wysyłając zapytanie na podany adres mailowy można uzyskać wyczerpującą odpowiedź urzędników skarbowych. Ważne jest, aby pamiętać, by w mailu znajdowały się również dane kontaktowe osoby wysyłającej zapytanie oraz temat, którego dotyczy. Zgodnie z obowiązującym prawem wiadomości, w których tych elementów brakuje nie muszą otrzymać odpowiedzi.

Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów kontakt prowadzi także przez telefon. Numer 22 548 68 00 jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych centrali Urzędu Skarbowego Ursynów. Poza podanym numerem kontakt możliwy jest do uzyskania bezpośrednio z wybranym działem. 

Telefon: 22 548 68 00
E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów adres

ul. Wynalazek 3, 02-677 Warszawa

Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów godziny otwarcia

Stacjonarna i telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Skarbowym Warszawa Ursynów prowadzona jest jedynie w wybranych godzinach. Aktualnie godziny otwarcia Urzędu Ursynów to 8:00-15:00 w dni od wtorku do piątku. Natomiast w poniedziałki urząd pracuje dłużej, o 8:00 do 18:00. Należy jednak wiedzieć, że wszystkie stacjonarne wizyty muszą zostać zapowiedziane telefonicznie lub online. 

Urząd Skarbowy Warszawa-Ursynów godziny otwarcia:
poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów telefony

W Urzędzie Skarbowym Ursynów każdy z oddziałów obsługuje połączenia telefoniczne. Poniżej dostępna pełna lista – Urząd Skarbowy Warszawa-Ursynów telefony. Warto wiedzieć, że niektóre ze stanowisk posiadają także pracowników, którzy prowadzą bezpośrednią obsługę interesantów. Oczywiście każdy telefon jest dostępny w godzinach otwarcia US Ursynów.

Centrala: 22 54 86 800
SWW: 22 54 86 813
SER-1:  22 54 86 746
SER-2: 22 54 86 756
SEE: 22 54 86 740
SEW-1:  22 54 86 750
SEW-2:  22 54 86 761

Zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów

Aby skierować się do odpowiedniego Urzędu Skarbowego, należy wiedzieć która instytucja obejmuje dany adres zamieszkania swoim zasięgiem terytorialnym. Spis ulic jest dostępny do pobrania w wersji PDF. 

Liczba wyświetleń: 2205Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS