Urząd Skarbowy Warszawa Wola

Urząd Skarbowy Warszawa Wola

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Warszawa Wola

Urząd Skarbowy Warszawa Wola zasięg terytorialny, spis ulic. Aktualny kontakt US Warszawa Wola — telefon, adres, e-mail. Godziny otwarcia US Wola Warszawa.

Urząd Skarbowy Warszawa Wola kontakt

Obsługa klienta w Urzędzie Skarbowym Warszawa Wola jest realizowana w formie telefonicznej, a także mailowej. Warto pamiętać, że urzędnicy prowadzą obsługę interesantów stacjonarnie w głównym oddziale instytucji. Chcąc skontaktować się ze wsparciem petentów Urzędu Skarbowego w Warszawie na Woli warto również skorzystać z elektronicznych form pomocy. Pozwala to na realizację formalności bez wychodzenia z domu. Urząd Skarbowy Warszawa Wola kontakt dla osób zainteresowanych udostępniono poniżej. Warto również pamiętać, aby kontaktować się jedynie w godzinach pracy. Podany telefon Urzędu Skarbowego w Warszawie Wola to numer centrali telefonicznej. Dostępne są również telefony kontaktowe do konkretnych stanowisk.

Urząd Skarbowy Warszawa Wola adres

ul. Powstańców Śląskich 2D, 01-381 Warszawa

Telefon: 22 533 66 00
E-mail: us.warszawa.wola(at)mf.gov.pl

Warszawa Wola Urząd Skarbowy telefony

Zaświadczenia o:

  • niezaleganiu w podatkach: 22 53 36 622
  • dochodach, wydawanie kserokopii deklaracji/zeznań podatkowych: 22 53 36 688
  • certyfikacie rezydencji podatkowej: 22 53 36 905

Ogólna informacja PIT, CIT: 22 53 36 621
Rejestracja podatników: 22 53 36 905
Podatek od majątków, spadki, darowizny, PCC: 22 53 36 623 

Sekretariat Naczelnika Urzędu: 22 53 36 610

Numery kontaktowe można uzyskać również kontaktując się z centralą telefoniczną urzędu.

Urząd Skarbowy Warszawa Wola rezerwacja wizyt

Chcąc spotkać się osobiście z urzędnikiem skarbowym instytucji Urząd Skarbowy Warszawa Wola należy najpierw dokonać rezerwacji wizyty. Jest to możliwe online poprzez portal rządowy lub telefonicznie pod numerem 22 533 66 00. Rezerwacje są wymagane w celu usprawnienia pracy urzędu oraz zmniejszenia kolejek. Osoby, które chcą pozostawić dokumenty w urnie (bez potwierdzenia odbioru) nie są zobowiązane do umawiania wizyt.

Urząd Skarbowy Warszawa Wola godziny otwarcia

Jednostka Skarbowa w Warszawie na Woli jest dostępna dla petentów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. Dodatkowo w poniedziałki godziny pracy zostały przedłużone o dwie godziny w celu umożliwienia wizyty w urzędzie osobom, które nie mają możliwości wizyty od 8:00 do 15:00. 

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Warszawa Urząd Skarbowy Wola — zasięg terytorialny

Oczywiście Urząd Skarbowy Warszawa Wola obsługuje jedynie mieszkańców zamieszkujących konkretne ulice w Warszawie. Dokładny spis ulic dostępny jest w formie pdf. Warto przeglądnąć dokument traktujący o temacie, jakim jest zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Warszawa Wola.

Liczba wyświetleń: 2819Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS