Urząd Skarbowy Zduńska Wola – US w Zduńskiej Woli

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: łódzkie

Urząd Skarbowy Zduńska Wola – US w Zduńskiej Woli

Urząd Skarbowy Zduńska Wola godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Zduńskiej Woli druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Zduńska Wola kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Zduńskiej Woli jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Zduńska Wola kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Zduńskiej Woli jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Zduńskiej Woli

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Zduńskiej Woli jest możliwy poprzez różne kanały komunikacji, w tym przez telefon, który zapewnia najszybszą możliwość uzyskania pomocy. Urząd Skarbowy Zduńska Wola kontakt umożliwia również drogą mailową, jednak w tym przypadku czas na uzyskanie odpowiedzi może być dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym. Skrzynka mailowa Urzędu Skarbowego w Zduńskiej Woli jest regularnie sprawdzana.

Kontakt Urząd Skarbowy Zduńska Wola

Adres: ul. Zielona 15, 98-220 Zduńska Wola

Telefon: +48 43 824 19 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Zduńska Wola:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Zduńskiej Woli

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Zduńska Wola prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Zduńskiej Woli jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Zduńskiej Woli ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Zduńska Wola zamieścił online.

Urząd Skarbowy Zduńska Wola zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Zduńskiej Woli kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Zduńska Wola przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Zduńska Wola zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Zduńska Wola

Liczba wyświetleń: 464Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS