ZUS Zduńska Wola

ZUS Zduńska Wola – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Zduńskiej Woli

Kategoria: ZUS

Województwo: łódzkie

ZUS Zduńska Wola – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Zduńskiej Woli

ZUS Zduńska Wola godziny otwarcia, adres, numer telefonu. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zduńskiej Woli oferty pracy, świadczenia, emerytury, renty.

ZUS Zduńska Wola godziny otwarcia

ZUS Zduńska Wola godziny otwarcia w poniedziałki ze względu na potrzeby interesantów wydłużył do 17:00. W pozostałe dni z usług instytucji można korzystać do 15:00. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zduńskiej Woli swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje takie gminy jak: Buczek, Łask, Sędziejowice, Szadek, Widawa, Wodzierady, Zapolice oraz Zduńska Wola. Petenci, którzy chcą odbyć osobistą wizytę w ZUS Zduńska Wola, mogą wcześniej zarezerwować termin.

ZUS Zduńska Wola godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-17:00
Wtorek: 8:00-15:00
Środa: 8:00-15:00
Czwartek: 8:00-15:00
Piątek: 8:00-15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte 

ZUS Zduńska Wola kontakt

Z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Zduńskiej Woli kontakt zdalny można uzyskać za pomocą numeru telefonu. Osoby, które jak najszybciej chcą uzyskać wszystkie potrzebne w danej chwili informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania, powinny z niego skorzystać. Należy pamiętać, że ZUS Zduńska Wola kontakt umożliwia interesantom wyłącznie w czasie godzin jego otwarcia. 

ZUS Zduńska Wola numer telefonu: 22 560 16 00
ZUS Zduńska Wola adres: ul. Kilińskiego 7/11, 98-220 Zduńska Wola 

ZUS Zduńska Wola praca

W instytucji, którą jest ZUS Zduńska Wola praca, jest wykonywana wyłącznie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zduńskiej Woli wykonuje zadania związane z realizacją umów i porozumień międzynarodowych w dziedzinie ubezpieczeń społecznych, dysponowaniem środkami finansowymi funduszów ubezpieczeń społecznych oraz środkami Funduszu Alimentacyjnego, kontrolą orzecznictwa o czasowej niezdolności do wykonywania pracy, prowadzeniem indywidualnych kont ubezpieczonych i kont płatników składek oraz opracowywaniem aktuarialnych analiz i prognoz w zakresie ubezpieczeń społecznych. Osoby, które chcą uzyskać zatrudnienie w tej instytucji, powinny śledzić w ZUS Zduńska Wola oferty pracy. Zazwyczaj są one udostępniane na stronie internetowej. 

ZUS Zduńska Wola Program 500+

Oferowany przez ZUS Zduńska Wola Program 500+ jest pomocą dla polskich rodzin. Jest ona związana z wychowywaniem potomstwa. Świadczenie realizowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zduńskiej Woli jest wypłacane raz w miesiącu w wysokości 500 zł. Przysługuje ono na każde dziecko. Każdy, kto jest zainteresowany jego uzyskaniem, powinien złożyć odpowiedni wniosek. Formularz może zostać przesłany drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych ZUS.

ZUS Zduńska Wola świadczenia

Państwowa jednostka organizacyjna, jaką jest ZUS Zduńska Wola świadczenia wypłaca osobom tylko tym, które posiadają prawo do ich pobierania. Zakład Ubezpieczeń Społecznych świadczenia wypłaca takie jak: zasiłki, emerytury, renty, dodatki do świadczeń emerytalno-rentowych, ryczałt energetyczny, ekwiwalent pieniężny z tytułu prawa do bezpłatnego węgla oraz świadczenia pieniężne dla osób będących cywilnymi niewidomymi ofiarami działań wojennych.

Liczba wyświetleń: 1242Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS