Urząd Pracy Zduńska Wola

PUP Zduńska Wola – Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

PUP Zduńska Wola – Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Urząd Pracy Zduńska Wola numer telefonu, adres, kontakt, e-mail, godziny otwarcia. PUP Zduńska Wola staże, oferty pracy, kursy, praca, szkolenia.

PUP Zduńska Wola oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Zduńska Wola jest jednostką organizacyjną, której głównym celem jest walka z bezrobociem. Urząd Pracy Zduńska Wola analizuje rynek pracy, a także pomaga osobom bezrobotnym uzyskać poszukiwane zatrudnienie. PUP Zduńska Wola oferty pracy udostępnia na głównej stronie internetowej. Dostęp do ich przeglądu ma każdy interesant, który posiada dostęp do internetu. Oferty pracy PUP Zduńska Wola dotyczą praktycznie każdej branży zawodowej. Warto wiedzieć, że przegląd ofert, które dotyczą zatrudnienia, jest również możliwy w trakcie osobistego spotkania z doradcą zawodowym. Podczas jego trwania propozycje zatrudnienia dla osoby bezrobotnej są dobierane, zwracając szczególną uwagę, na poziom jej umiejętności, wykształcenia, kwalifikacji, a także na doświadczenie zawodowe. Spotkanie może zostać zrealizowane dopiero po dokonaniu w PUP Zduńska Wola rejestracji jako osoba bezrobotna.

Urząd Pracy Zduńska Wola staże, kursy, szkolenia

Oferowane przez Urząd Pracy Zduńska Wola staże są przeznaczone dla osób, które posiadają status osoby bezrobotnej. Zainteresowane osoby powinny z nich skorzystać, ponieważ mogą uzyskać doświadczenie zawodowe oraz poprawić swoje umiejętności praktyczne. Absolwent może dostać propozycję dalszej współpracy od pracodawcy, jeśli odpowiednio wykonywał powierzone mu zadania. W PUP Zduńska Wola kursy oraz szkolenia mogą trwać od 3 do 24 miesięcy. Zależy to od programu, który w danym momencie został wdrożony.

PUP Zduńska Wola kontakt

Petenci, którzy chcą uzyskać z placówką PUP Zduńska Wola kontakt zdalny, mogą wykonać to na dwa sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z niżej podanego numeru telefonu. Drugim sposobem jest przesłanie wiadomości mailowej przy użyciu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli kontaktuje się z zainteresowanymi osobami zdalnie oraz osobiście wyłącznie w czasie godzin urzędowania. 

Numer telefonu do PUP Zduńska Wola to: 43 823 23 27, 43 823 23 28
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Zduńska Wola adres: ul. Getta Żydowskiego 4, 98-220 Zduńska Wola

PUP Zduńska Wola praca

W jednostce PUP Zduńska Wola praca jest wykonywana wyłącznie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. W Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli każda zatrudniona osoba posiada wymagane wykształcenie, szeroki zakres przeróżnych umiejętności, które są niezbędne do wykonywania pracy w tym zawodzie, a także bardzo duże doświadczenie zawodowe. Wykonywana przez PUP Zduńska Wola praca przede wszystkim polega na bezpośredniej obsłudze interesanta. Pracownicy Urzędu Pracy Zduńska Wola dokonują rejestracji oraz wyrejestrowywania osób, wprowadzają dane do systemu, przyjmują oraz rozpatrują wnioski, a także udzielają pomocy i wsparcia osobom bezrobotnym. Osoby, które są zainteresowane w tej instytucji pracą, powinny pamiętać, że w przypadku prowadzenia rekrutacji oferty pracy Zduńska Wola PUP są umieszczane na głównej stronie internetowej. 

Urząd Pracy Zduńska Wola dofinansowanie

Aby uzyskać w jednostce, jaką jest Urząd Pracy Zduńska Wola dofinansowanie, interesanci muszą złożyć w tym celu wymagany wniosek. Obowiązkowo należy pamiętać, że o otrzymanie dotacji ubiegać mogą się osoby, które nie posiadają zatrudnienia, nie pobierają środków pielęgnacyjnych wypływających z opieki nad niepełnosprawną osobą, nie szkolą się oraz w ostatnich czterech tygodniach nie brały udziału w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych, a także nie kształcą się w trybie stacjonarnym. Zabronione jest również składanie drugiego wniosku o uzyskanie dofinansowania w innym urzędzie, jeśli został on złożony w PUP Zduńska Wola

PUP Zduńska Wola godziny otwarcia

Powiatowy Urząd Pracy Zduńska Wola jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Zainteresowane osoby w tym czasie mogą uzyskać kontakt zdalny z urzędem, a także mają możliwość odbycia wizyty osobistej. W soboty, a także niedziele Urząd Pracy Zduńska Wola jest zamknięty.

PUP Zduńska Wola godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 7:30-15:30
  • Wtorek: 7:30-15:30
  • Środa: 7:30-15:30
  • Czwartek: 7:30-15:30
  • Piątek: 7:30-15:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 818Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS