Urząd Pracy Zgierz

PUP Zgierz – Urząd Pracy Zgierz

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

PUP Zgierz – Urząd Pracy Zgierz

Powiatowy Urząd Pracy Zgierz szkolenia, dony szkoleniowe. AKtualny kontakt PUP Zgierz, telefony, godziny otwarcia. Urząd Pracy Zgierz oferty pracy w powiecie.

PUP Zgierz kontakt

Powiatowy Urząd Pracy Zgierz jest instytucją którą ceni sobie interesantów. Chcąc ułatwić komunikacje z klientami PUP Zgierz kontakt realizuje na wiele sposobów. Istnieje wiele możliwości skontaktowania się, obsługa prowadzona jest telefonicznie jak i mailowo. Dodatkowo na stronie działa również formularz kontaktowy do obsługi zapytań online. Urząd Pracy Zgierz kontakt telefoniczny obsługuje pod numerem centrali, a także sekretariatu. Istnieje także możliwość połączenia się bezpośrednio z wybranym stanowiskiem.

Adres: ul. Barona 10, 95-100 Zgierz
Telefon: (42) 716 49 41, (42) 716 67 82, (42) 717 41 76
Sekretariat: (42) 714 12 77, (42) 714 12 78
E-mail: [email protected]

PUP Zgierz NIP: 732 10 45 122

Urząd Pracy Zgierz godziny otwarcia

We wszystkie dni robocze nie wliczając w to tych, ustawowo wolnych od pracy interesanci mogą udać się do Powiatowego Urzędu Pracy w Zgierzu w celu realizacji potrzebnych formalności. W instytucji Urząd Pracy Zgierz godziny otwarcia nie są tożsame z godzinami przyjmowania interesantów.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:30-15:30

Godziny przyjmowania interesantów:
poniedziałek-piątek 8:00-14:30

PUP Zgierz oferty pracy

Wskazane jest, aby poszukując zatrudnienia w Zgierzu korzystać z ofert Urzędu Pracy w Zgierzu. Oferty pracy są szczegółowo opisane przez kadrę zarządzającą platformą, dostępne są dane na temat stawki godzinowej, rodzaju umowy, a także proponowanego wynagrodzenia. Petentowi oferowane są możliwość znalezienia odpowiedniej oferty pracy, filtrując ją według Twoich preferencji i potrzeb. Możesz również zapoznać się ze stawką godzinową i rodzajem umowy proponowanej przez pracodawców

Urząd Pracy Zgierz szkolenia

Szkolenie jest formą aktywizacji zawodowej finansowaną przez Urząd Pracy w Zgierzu, prowadzoną w formie kursu obejmującego średnio nie mniej niż 25 godzin zegarowych tygodniowo. Uczestnik szkolenia otrzymuje miesięczne stypendium w wysokości 120% zasiłku dla bezrobotnych, jeżeli miesięczny wymiar godzin szkolenia wynosi co najmniej 150 godzin. W przypadku niższego miesięcznego wymiaru godzin szkolenia wysokość stypendium ustala się proporcjonalnie. Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje zaświadczenie lub inny dokument wydany przez instytucję szkoleniową. Urząd Pracy Zgierz szkolenia realizuje dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne, a także poszukujących pracy. Nabór na szkolenia ogłaszany jest przez instytucje online, a także odpowiednia informacja dostępna jest stacjonarnie w oddziale. Organizowane przez Urząd Pracy Zgierz szkolenia są sposobem dla interesantów na podniesienie swoich kwalifikacji.

Liczba wyświetleń: 1014Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS