Wydział Komunikacji Gdańsk

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: pomorskie

Wydział Komunikacji Gdańsk

Wydział Komunikacji w Gdańsku Profil Kandydata na Kierowcę, rejestracja pojazdu, wyrejestrowanie pojazdu. Wydział Komunikacji Gdańsk kontakt, telefon.

Wydział Komunikacji Gdańsk kontakt

Wszystkim zainteresowanym osobom Wydział Komunikacji Gdańsk kontakt umożliwia na kilka sposobów. Petenci mają możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odpowiedzi na wszystkie zapytania udzielane są najszybciej jak to możliwe. Kontakt z Wydziałem Komunikacji w Gdańsku można uzyskać również korzystając z numeru. Realizując połączenie na podany telefon Wydziału Komunikacji Gdańska w danej chwili można uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie zapytania. Harmonogram dotyczący godzin otwarcia wraz ze wszystkimi danymi kontaktowymi zostały opublikowane powyżej.

Wydział Komunikacji Gdańsk rezerwacja wizyty

Możliwa do zrealizowania w instytucji, którą jest Wydział Komunikacji Gdańsk rezerwacja wizyty stacjonarnej jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic. Aby zarezerwować termin przez Internet, należy podać swoje dane, jakimi są imię, nazwisko oraz numer PESEL. Petenci mogą zarezerwować wizytę także przez telefon. Dzięki temu nie trzeba spędzać długiego czasu w kolejce, aby załatwić wszelkie formalności.

Kontakt Wydział Komunikacji Gdańsk

Adres: Bernarda Milskiego 1, 80-809 Gdańsk

Telefon: 58 323 71 67,

Email:

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Gdańsk:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 9:00-17:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-15:00

Wydział Komunikacji w Gdańsku

Przede wszystkim Wydział Komunikacji w Gdańsku odpowiedzialny jest za prowadzenie spraw komunikacyjnych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą tam udać się między innymi w celu rejestracji oraz wyrejestrowania pojazdu. Urzędnicy zajmują się wydawaniem tablic czy dowodów rejestracyjnych, a także wydawaniem decyzji o czasowej rejestracji. Do zadań Wydziału Komunikacji w Gdańsku należy również przywracanie petentom uprawnień do kierowania pojazdami oraz wydawanie wtórników dokumentów.

Wydział Komunikacji Gdańsk prawo jazdy

Interesanci, którzy chcą odebrać prawo jazdy najpierw powinni w tym celu złożyć odpowiedni wniosek w Wydziale Komunikacji Gdańsk. Ważnym aspektem jest to, że do urzędu informacje na temat pozytywnego zdania egzaminu na prawo jazdy przekazuje WORD w którym przeprowadzany był test. Wydział Komunikacji Gdańsk prawo jazdy wydaje petentom po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Dokument należy odebrać osobiście.

Wydział Komunikacji Gdańsk rejestracja pojazdu

Realizowana przez Wydział Komunikacji Gdańsk rejestracja pojazdu odbywa się po złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Ta procedura jest obowiązkowa dla właścicieli nowo zakupionych pojazdów. Konieczne jest również uiszczenie wymaganej opłaty. Aby zarejestrować pojazd w WK Gdańska, należy zaopatrzyć się we wszystkie wymagane dokumenty. Należą do nich między innymi wniosek o rejestrację pojazdu, potwierdzenie własności samochodu, a także potwierdzenie uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Gdańsk pełnomocnictwo

Osoby, które chcą upoważnić kogoś na przykład do wykonania rejestracji samochodu powinny uzyskać wydawane przez Wydział Komunikacji Gdańsk pełnomocnictwo. Chcąc uzyskać taki druk, należy złożyć w tym celu odpowiedni wniosek. Dokument zostanie zaakceptowany przez urząd wyłącznie wtedy, kiedy będzie odpowiednio uzupełniony. Z tego względu, warto skorzystać z udostępnionego dokumentu przez placówkę Wydział Komunikacji Gdańsk pełnomocnictwo wzór. Przede wszystkim pełnomocnictwo powinno zawierać dane osoby upoważniającej, dane osoby upoważnionej, miejscowość oraz datę, podpis oraz stopień pokrewieństwa.

Mapa Wydział Komunikacji Gdańsk

Liczba wyświetleń: 207Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS