ZUS Gdańsk

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ZUS Gdańsk Chmielna

Kategoria: ZUS

Województwo: pomorskie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ZUS Gdańsk Chmielna

Telefoniczna infolinia ZUS Gdańsk, bezpośredni kontakt z oddziałem ZUS w Gdańsku. ZUS Gdańsk Chmielna kontakt, telefon. Wydział Zasiłków, ZUS Gdańsk emerytury.

Infolinia ZUS Gdańsk

Telefoniczna infolinia ZUS Gdańsk funkcjonuje w wybranych godzinach. ZUS infolinia Gdańsk to bezpłatna usługa świadczona przez Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS. Infolinia ZUS w Gdańsku skierowana jest zarówno do ubezpieczonych, jak i płatników składek. Można się na nią dodzwonić pod numer 22 560 16 00. ZUS Gdańsk infolinia funkcjonuje w celu udzielenia dzwoniącym podstawowych informacji na temat emerytur i innych świadczeń z ubezpieczeń społecznych. Wszystkie niezbędne informacje mogą zostać udzielone przez telefon, w odpowiedzi na konkretne pytania.

Telefon: 22 560 16 00

Warto korzystać z infolinii ZUS Gdańsk, połączenia są obsługiwane z większą częstotliwością, ze względu na dużą liczbę konsultantów telefonicznych pracujących w Call Center ZUS.

ZUS Gdańsk kontakt

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Gdańsku, jest instytucją którą obsługuje interesantów w swojej siedzibie przy ulicy Chmielnej 27/33. Do budynku mogą skierować się interesanci którzy chcą zrealizować formalności osobiście. Należy jednak wiedzieć, że ZUS w Gdańsku przyjmuje również dokumenty online. Petenci mogą w łatwy sposób przesłać potrzebne pisma poprzez PUE do Gdańsk ZUS.

Aktualnie ZUS Gdańsk Chmielna kontakt prowadzi głównie telefonicznie. Interesanci mogą zadzwonić pod numer telefonu centrali ZUS w Gdańsku – (0-58) 307 82 00. Na wszystkie zapytania skierowane telefonicznie odpowiadają eksperci zatrudnieni w oddziale ZUS Gdańsk. Dodatkowo należy pamiętać, że ZUS Gdańsk kontakt telefoniczny realizuje również poprzez infolinię COT ZUS.

Adres: ul. Chmielna 27/33, 80-748 Gdańsk 
ZUS Chmielna Gdańsk nip: 5832622111

ZUS Gdańsk emerytury

Dla osób zainteresowanych tematem emerytur oddział ZUS w Gdańsku udostępnia potrzebne informacje związane bezpośrednio z tą kwestią. Dział rent i emerytur ZUS Gdańsk mieści się w siedzibie główniej instytucji. Pracownicy udzielają informacji związanych z emeryturami i rentami oraz załatwiają formalności związane z dodatkiem pielęgnacyjnym, dodatkiem kombatanckim, dodatkiem wyrównawczym, dodatkiem dla weterana poszkodowanego. Dodatkowo świadczenia pieniężne dla byłych i czynnych żołnierzy. W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Gdańsku Dział Emerytalny działa w tych samych godzinach co cała instytucja. Można się z nimi skontaktować pod numer centrali.

ZUS Gdańsk Chmielna Wydział Zasiłków

Oddział ZUS Gdańsk Chmielna wyposażony jest w Wydział Zasiłków którego zadaniem jest między innymi decydowanie o przyznawaniu świadczeń pieniężnych w przypadku choroby lub niezdolności do pracy ubezpieczonego. Dodatkowo w instytucji ZUS Gdańsk Wydział Zasiłków zajmuje się również wypłatą świadczeń petentom, również w oddziale.

Liczba wyświetleń: 7544Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS