Urząd Pracy Gdańsk

Urząd Pracy Gdańsk

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: pomorskie

Urząd Pracy Gdańsk

Urzad Pracy Gdańsk rejestracja online i stacjonarnie. Oferty pracy w powiecie przygotowane przez PUP Gdańsk. Gdański Urząd Pracy kontakt dla interesantów.

Urząd Pracy Gdańsk kontakt

Powiatowy Urząd Pracy Gdańsk znajduje się przy ulicy Lastadia 41. Chcąc skontaktować się z obsługą klienta Urzędu Pracy w Gdańsku, zaleca się skorzystać z podanego telefonu. Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Gdańsk kontakt realizuje nie tylko telefonicznie, ale również poprzez formularz kontaktowy. Dodatkowo wszystkie zapytania związane z działaniem Urzędu Pracy w Gdańsku można przesyłać mailowo.

Urząd Pracy Gdańsk telefon: 58 743 13 00

Adres: ul. Lastadia 41, 80-880 Gdańsk
E-mail: [email protected] 

Gdańsk Urząd Pracy jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30, natomiast obsług interesantów jest prowadzona od 8:00 do 14:00. Jeżeli chodzi o punkt kasowy w Urzędzie Pracy w Gdańsku, jest on dostępny od 12:00 do 13:00. 

Urząd Pracy Gdańsk rejestracja

Chcąc uzyskać wsparcie pieniężne z tytułu zasiłku dla bezrobotnych, należy dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy w Gdańsku. Urząd Pracy Gdańsk rejestracja bezrobotnych przeprowadzana jest stacjonarnie oraz przez internet. Rejestracji można dokonać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdańsku. urzędnicy dopełniają z interesantem wszelkich potrzebnych informacji, warto jednak skontaktować się telefonicznie z PUP Gdańsk rezerwacji terminu wizyty oraz ustalenia, jakie konieczne dokumenty należy zabrać.

Urzad Pracy Gdańsk rejestracja online przeprowadzana jest z wykorzystaniem portalu praca gov pl. Taka możliwość rejestracji jako osoba bezrobotna jest możliwa jedynie dla osób posiadających bezpieczny podpis elektroniczny lub potwierdzony podpis zaufany. 

Urząd Pracy Gdańsk oferty

W związku z obowiązkiem UP, jakim jest przeciwdziałanie bezrobociu. Urząd Pracy Gdańsk gromadzi oferty pracy, na której przeprowadzana jest aktualnie rekrutacja. Urząd Pracy Gdańsk oferty pracy udostępnia na stronie internetowej w formie tabeli. Wszystkie propozycje można przefiltrować zgodnie z własnymi potrzebami według powiatu, rodzaju umowy czy czasu pracy. Wszystkie oferty pracy przygotowane przez Powiatowy Urząd Pracy Gdańsk są na bieżąco aktualizowane.

Wojewódzki Urząd Pracy Gdańsk 

WUP Gdańsk obejmuje swoim działaniem całe województwo pomorskie. Wojewódzki Urząd Pracy Gdańsk jest dostępny w dni robocze od 7:30 do 15:30. W tych godzinach prowadzona jest obsługa interesantów. Aby uzyskać dodatkowe informacje, zaleca się skorzystać ze strony dedykowanej WUP Gdańsk. 

Adres: ul. Podwale Przedmiejskie 30, 80-824 Gdańsk
Telefon:  58 326 18 01
E-mail: [email protected] 

Dotacje i dofinansowania Urząd Pracy Gdańsk

W celu aktywizacji rynku pracy PUP udziela dotacji oraz dofinansowań między innymi na podjęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Urząd Pracy Gdańsk dotacje przyznaje jedynie osobom spełniającym odpowiednie warunki. Chcąc otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy, zaleca się bezpośredni kontakt z pracownikami instytucji w celu uzyskania informacji.

Urzad Pracy Gdańsk cudzoziemcy

Gdański Urząd Pracy stanowi wsparcie dla pracodawców chcących zatrudnić osobę. Zatrudnienie cudzoziemcy w Polsce wiąże się z pewnymi obowiązkami, jakie musi spełnić pracodawca. Warto skontaktować się z Działem Zatrudnienia Cudzoziemców w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Liczba wyświetleń: 6402Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS