Wydział Komunikacji Proszowice

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: małopolskie

Wydział Komunikacji Proszowice

Wydział Komunikacji w Proszowicach upoważnienie do rejestracji, pełnomocnictwo. Jak zarejestrować samochód w Wydziale Komunikacji Proszowice? Kontakt z Wydziałem Komunikacji w Proszowicach.

Wydział Komunikacji Proszowice kontakt

Wszystkim zainteresowanym osobom Wydział Komunikacji Proszowice kontakt umożliwia na kilka sposobów. Petenci mają możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odpowiedzi na wszystkie zapytania udzielane są najszybciej jak to możliwe. Kontakt z Wydziałem Komunikacji w Proszowicach można uzyskać również korzystając z numeru. Realizując połączenie na podany telefon Wydziału Komunikacji Proszowic w danej chwili można uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie zapytania. Harmonogram dotyczący godzin otwarcia wraz ze wszystkimi danymi kontaktowymi zostały opublikowane powyżej.

Wydział Komunikacji Proszowice rezerwacja wizyty

Możliwa do zrealizowania w instytucji, którą jest Wydział Komunikacji Proszowice rezerwacja wizyty stacjonarnej jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Proszowic i okolic. Aby zarezerwować termin przez Internet, należy podać swoje dane, jakimi są imię, nazwisko oraz numer PESEL. Petenci mogą zarezerwować wizytę także przez telefon. Dzięki temu nie trzeba spędzać długiego czasu w kolejce, aby załatwić wszelkie formalności.

Kontakt Wydział Komunikacji Proszowice

Adres: 3 Maja 72, 32-100 Proszowice

Telefon: 12 345 07 90,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Proszowice:

  • Poniedziałek 8:00-15:00
  • Wtorek 8:00-14:30
  • Środa 8:00-14:30
  • Czwartek 8:00-14:30
  • Piątek 8:00-14:00

Wydział Komunikacji Proszowice

Sprawy związane z rejestracją pojazdów interesanci z Proszowic i okolic mogą załatwić, udając się do Wydziału Komunikacji. W tym wydziale można załatwić także wiele innych formalności, jakimi są między innymi legalizacja tablic rejestracyjnych, czy uzyskanie uprawnień na wykonywanie zarobkowego przewozu ludzi i towarów oraz uzyskanie licencji na przejazd taksówkami. Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Proszowice zajmuje się również nadzorowaniem szkoleń prowadzonych przez przedsiębiorców, nadzorem nad Stacjami Kontroli Pojazdów, przyjmowaniem zawiadomień o zatrzymaniu uprawnień oraz cofaniem i przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami. Urzędnicy wyznaczają jednostki do usuwania pojazdów z drogi, a także wydają karty parkingowe niepełnosprawnym osobom.

Wydział Komunikacji Proszowice prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Proszowice prawo jazdy zwykle jest gotowe do odbioru do dwóch tygodni od złożenia wniosku. Przed odbiorem dokumentu trzeba uzyskać pozytywne wyniki na egzaminach państwowych. Obowiązkowe jest również uiszczenie wymaganej opłaty osobiście w placówce lub przelewem na podany numer konta bankowego Wydziału Komunikacji w Proszowicach. Do wniosku należy dołączyć również dowód uiszczenia opłaty oraz kolorową fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Po spełnieniu wszystkich wymogów Wydział Komunikacji Proszowice prawo jazdy wyda petentowi do rąk własnych lub na specjalne życzenie blankiet może zostać przesłany Pocztą Polską.

Wydział Komunikacji Proszowice rejestracja pojazdu

Przede wszystkim, aby zarejestrować pojazd należy osobiście pojawić się w urzędzie. Interesanci powinni zabrać ze sobą wszystkie wymagane dokumenty, jakimi są między innymi dowód własności pojazdu, dokument tożsamości, ważna polisa OC, dokumenty rejestracyjne, a także zaświadczenie ważności badania technicznego. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Proszowice rejestracja pojazdu wymaga pewnej opłaty. Środki można wpłacić osobiście w placówce oraz za pomocą przelewu.

Rejestracja pojazdu w Proszowicach nie jest skomplikowanym procesem, a wszystkie konieczne formalności urzędowe zwykle realizowane są podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Wydział Komunikacji Proszowice

Liczba wyświetleń: 383Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS