Urząd Pracy Proszowice

PUP Proszowice – Powiatowy Urząd Pracy Proszowice

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

PUP Proszowice – Powiatowy Urząd Pracy Proszowice

Urząd Pracy Proszowice kontakt, numer telefonu, adres, e-mail. PUP Proszowice aktualne oferty pracy, dofinansowanie, kursy, szkolenia staże, rejestracja.

Urząd Pracy Proszowice kontakt

PUP Proszowice kontakt zdalny z interesantem umożliwia za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz za pomocą numeru telefonu. Szybszym sposobem na uzyskanie informacjo będzie skorzystanie z kontaktu telefoniczne ze względu na znacznie dłuższe oczekiwanie na odpowiedź drogą mailową. Warto pamiętać, że kontakt z Urzędem Pracy Proszowice jest możliwy wyłącznie w czasie godzin jego otwarcia. 

Urząd Pracy Proszowice numer telefonu: 12 386 10 80, 12 386 10 92
PUP Proszowice adres e-mail: [email protected]
Urząd Pracy Proszowice adres: ul. Krakowska 11, 32-100 Proszowice
PUP Proszowice NIP: 682153393

PUP Proszowice

Urząd Pracy Proszowice jest instytucją, którą zajmuje się głównie walką z bezrobociem, a także analizą rynku pracy. PUP Proszowice pomaga osobom bezrobotnym uzyskać zatrudnienie oraz oferuje wzięcie udziału w różnego rodzaju kursach, szkoleniach oraz stażach. Praca Proszowice PUP wymaga dużego doświadczenia zawodowego oraz posiadania odpowiednich kwalifikacji. Każda zatrudniona w Urzędzie Pracy Proszowice osoba ma wymagane wykształcenie oraz zakres niezbędnych umiejętności. Najważniejsze jest, aby pracownik posiadał dobry kontakt z interesantem. Praca w PUP Proszowice polega głównie na wydawaniu wniosków, rejestracją i wyrejestrowywaniem osób, współpracy z pracodawcami, a także na wsparciu osób bezrobotnych w szczególności tych znajdujących się w ciężkiej sytuacji finansowej. 

PUP Proszowice oferty pracy

Instytucja, jaką jest PUP Proszowice ofert pracy udostępnia podczas osobistego spotkania z doradcą zawodowym, oraz na stronie internetowej. Proszowice Urząd Pracy aktualne oferty pracy umieszcza codziennie, dlatego warto sprawdzać stronę w celu sprawdzenia nowości. PUP Proszowice oferty udostępnia z różnych branż, dlatego każdy będzie mógł znaleźć coś, co go zainteresuje i nie będzie miał problemu z wyborem odpowiedniej dziedziny zawodowej. Oferty pracy, których ważność już wygasła lub te, które są zarezerwowane, zostają usuwane ze strony w celu pozostawienia na niej wyłącznie aktualności.

PUP Proszowice staż

Urząd Pracy Proszowice umożliwia również osobom bezrobotnym wzięcie udziału w stażu, kursach, a także szkoleniach. Dzięki nim można w przyszłości uzyskać znacznie lepszą pozycję na rynku pracy. Dają one szanse na zdobycie dużego doświadczenia zawodowego, które jest wymagane w czasie rekrutacji, oraz na poprawę swoich umiejętności praktycznych. W instytucji PUP Proszowice staż może trwać od 3 do 6 miesięcy. Długość jego trwania zależy od decyzji, jaką podejmie pracodawca. Kursy oraz szkolenia w zależności od realizowanego programu trwają od 3 do 34 miesięcy.

Urząd Pracy Proszowice dotacje

PUP Proszowice udziela również dofinansowania osobom bezrobotnym na założenie własnej działalności gospodarczej. Urząd Pracy Proszowice dotacje przyznaje osobom, które posiadają status osoby bezrobotnej. Interesant ubiegający się o przyznanie przez PUP Proszowice dofinansowania nie może podejmować żadnej pracy zarobkowej ani pobierać środków pielęgnacyjnych wynikających z realizowania opieki nad osobą niepełnosprawną. 

Urząd Pracy Proszowice rejestracja

W instytucji Urząd Pracy Proszowice rejestracja jest możliwa do wykonania podczas osobistej wizyty interesanta w Urzędzie oraz w formie online. W przypadku rejestracji elektronicznej niezbędne jest przygotowanie skanu wszystkich potrzebnych dokumentów oraz dołączenie ich do wniosku. Cały proces rejestracji należy zakończyć złożeniem podpisu elektronicznego.

Urząd Pracy Proszowice godziny otwarcia

Urząd Pracy Proszowice godziny otwarcia posiada inne niż godziny rejestracji osób bezrobotnych oraz tych, którzy poszukują zatrudnienia. W przypadku wizyty osobistej w PUP Proszowice warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu na konkretną godzinę, co pozwoli uniknąć niechcianej kolejki. W weekendy instytucja nie obsługuje interesantów.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Godziny rejestracji osób bezrobotnych:
Poniedziałek: 8:00-14:00
Wtorek: 8:00-14:00
Środa: 8:00-14:00
Czwartek: 8:00-14:00
Piątek: 8:00-14:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Liczba wyświetleń: 7677Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS