Urząd Miasta Proszowice – UM w Proszowicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Proszowice – UM w Proszowicach

Telefon do Urzędu Miasta Proszowic. Urząd Miasta w Proszowicach adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Proszowice?

Urząd Miasta Proszowice kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Proszowicach należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Proszowice kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Proszowicach

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Proszowicach zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Proszowice

Adres: ul. 3 Maja 72, 32-100 Proszowice

Telefon: (12) 386 10 05,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Proszowice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Proszowice Urząd Miasta

Urząd Miasta Proszowic jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Proszowic jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Proszowice posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta w Proszowicach wydziały

W Urzędzie Miasta Proszowic istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Proszowice wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Proszowic

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Proszowicach można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Proszowic. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Proszowic nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Proszowice

Liczba wyświetleń: 270Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS