Wydział Komunikacji Rzeszów

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: podkarpackie

Wydział Komunikacji Rzeszów

Wydział Komunikacji Rzeszów kontakt, telefon, godziny otwarcia. Ile się czeka na prawo jazdy w Rzeszowie? Rejestracja pojazdu Rzeszów Wydział Komunikacji.

Rzeszów Wydział Komunikacji kontakt

Interesanci, którzy chcą się czegoś dowiedzieć nie muszą udawać się osobiście do siedziby wydziału komunikacji Rzeszowa. Mogą wykorzystać udostępniany przez Wydział Komunikacji Rzeszów kontakt zdalny. Istnieje kilka sposobów uzyskania wsparcia ze strony urzędników.

Istnieje możliwość wykonania połączenia telefonicznego lub przesłania zapytania w postaci maila. Jeśli sprawa jest pilna należy skorzystać z podanego numeru telefonu Wydziału Komunikacji w Rzeszowie. Ten kanał kontaktowy jest uznawany za najszybszy. Wszystkie dane, a także godziny otwarcia instytucji udostępnione zostały powyżej. Wydział Komunikacji Rzeszów kontakt poprzez pocztę elektroniczną traktuje równie poważnie jak konsultacje telefoniczne. Warto jednak pamiętać, że w tym przypadku czas oczekiwania na wiadomość zwrotną jest dłuższy.

Wydział Komunikacji Rzeszów rezerwacja wizyty

Odpowiednim wyborem, aby uniknąć długiego czekania w kolejce będzie możliwa w jednostce, którą jest Wydział Komunikacji Rzeszów rezerwacja wizyty. Mieszkańcy mogą to wykonać telefonicznie, a także przez internet. Umawianie wizyty online jest aktualnie coraz bardziej popularne.

Kontakt Wydział Komunikacji Rzeszów

Adres: Plac Ofiar Getta 7, 35-002 Rzeszów

Telefon: 17 788 99 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Rzeszów:

 • Poniedziałek 7:30-15:30
 • Wtorek 7:30-15:30
 • Środa 7:30-17:00
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-15:30

Wydział Komunikacji Rzeszów

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić wszelkie sprawy komunikacyjne powinny w tym celu udać się do odpowiedniego wydziału. Wydział Komunikacji Rzeszów prowadzi zadania związane z rejestracją oraz wyrejestrowaniem pojazdów, legalizacją tablic rejestracyjnych, wymianą dowodu rejestracyjnego, a także przedłużeniem ważności prawa jazdy. Wydział Komunikacji w Rzeszowie przyjmuje zawiadomienia o zbyciu oraz nabyciu pojazdu, kieruje na badania techniczne, przyjmuje zawiadomienia o zmianie danych w uprawnieniach oraz wydaje zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym. Zajmuje się także dokonywaniem wpisu do rejestru przedsiębiorców prowadzących Ośrodek Szkolenia Kierowców, a także sprawdza Stacje Kontroli Pojazdów.

Wydział Komunikacji Rzeszów wyrejestrowanie pojazdu

Właściciele pojazdu z różnych przyczyn mogą dokonać jego wyrejestrowania. Powinni dokonać tego między innymi, kiedy pojazd zostanie wywieziony z kraju, skradziony lub przekazany do przedsiębiorcy, który prowadzi stację demontażu. Wydział Komunikacji Rzeszów wyrejestrowanie pojazdu wykonuje po uzyskaniu od petenta odpowiedniego wniosku. Należy również dołączyć dowód uiszczenia opłaty, a także dowód własności pojazdu.

Wydział Komunikacji Rzeszów rejestracja pojazdu

Rejestracji pojazdu najlepiej jest dokonać osobiście, udając się w tym celu dla placówki. Prowadzona przez Wydział Komunikacji Rzeszów rejestracja pojazdu jest obowiązkowa dla osób, które dokonały zakupu samochodu. Aby cała procedura została zrealizowana petent musi zabrać ze sobą wszystkie potrzebne dokumenty. Należy do nich między innymi dowód tożsamości, umowa kupna-sprzedaży, dowód rejestracyjny, karta pojazdu, a także tablica rejestracyjna.

Wszystkie udostępniane przez Wydział Komunikacji Rzeszów druki do pobrania interesanci mogą znaleźć na głównej stronie internetowej. Lista druków zawiera również te potrzebne do rejestracji pojazdu.

Mapa Wydział Komunikacji Rzeszów

Liczba wyświetleń: 142

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS