ZUS Rzeszów

ZUS Rzeszów – Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie

Kategoria: ZUS

Województwo: podkarpackie

ZUS Rzeszów – Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie

Oddział ZUS w Rzeszowie komisja lekarska, lekarze orzecznicy. ZUS Rzeszów telefon, bezpośredni kontakt z instytucją, adres. Godziny otwarcia ZUS Rzeszów.

ZUS Rzeszów telefon

Poszukując numeru telefonu do ZUS w Rzeszowie warto skorzystać z poniższych danych kontaktowych. Niewiele osób wie, że bezpośrednio w placówce ZUS Rzeszów telefony, są obsługiwane. W niektórych przypadkach zachęca się do kontaktu z infolinią, w innych optymalnym będzie skorzystanie z udostępnionego przez ZUS Rzeszów telefonu. Warto również wspomnieć, iż ZUS Rzeszów nr telefonu udostępnia do głównej centrali w instytucji, z tego miejsca osoba dzwoniąca może zostać przekierowana do wybranego pracownika.

Telefon: (17) 867 50 00

W instytucji ZUS Rzeszów wydziały zostały ustanowione w celu lepszej organizacji pracy. Z tego powodu wybierając numer telefonu do ZUS w Rzeszowie połączenie z centralą może zostać przekierowane dalej do odpowiedniej osoby z wybranego wydziału.

ZUS infolinia Rzeszów

Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jest również możliwa dzięki infolinii. Aktualnie w instytucji ZUS Rzeszów infolinia działa bez zarzutów ze strony klientów. Należy jednak pamiętać, że połączenia nie są kierowane bezpośrednio do placówki. ZUS infolinia Rzeszów działa w ramach szerszego projektu jakim jest Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS. Obsługujący infolinię ZUS konsultanci posiadają niezbędne informacje na temat działania każdej placówki w Polsce.

Telefon: 22 560 16 00

Rezerwacje wizyt ZUS Rzeszów

Dzięki Platformie Usług Elektronicznych ZUS, częstotliwość osobistych wizyt została nie jest już tak duża. Wiele formalności można zrealizować online bez konieczności wychodzenia z domu. Mimo wszystko ZUS Rzeszów obsługuje rezerwacje wizyt. Nadal istnieje spora grupa osób które preferują spotkanie z przedstawicielem twarzą w twarz. Nie malejące zainteresowanie stacjonarnymi wizytami w Rzeszów ZUS się również grupą wiekową jaka w znacznej części odwiedza ZUS. Nie każdy emeryt czy rencista jest w stanie samodzielnie dopełnić formalności online, w tym przypadku konieczna jest wizyta osobista. Zachęca się do rezerwacji wizyt ZUS Rzeszów w pierwszej kolejności obsługuje petentów umówionych na daną godzinę. Dzwoniąc na numer 17 867 50 28 można w łatwy i szybki sposób dokonać rezerwacji.

Telefon: 17 867 50 28

ZUS Rzeszów kontakt

Oddział ZUS w Rzeszowie mieści się przy ulicy Piłsudskiego 12. Na terenie miasta nie ma dostępnych innych jednostek ZUS.

Adres: Al. Piłsudskiego 12, 35-075 Rzeszów

Należy jednak wiedzieć, że dla oddziału jakim jest ZUS Rzeszów adres może być podawanych w różnych formach. Wynika to z faktu, iż ze względu na wielkość budynku dostępnych jest kilka wejść. Ma to wpływ na podawany w Internecie adres ZUS Rzeszów. warto mieć jednak na uwadze, iż w każdym przypadku chodzi o ten sam budynek oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.  

Poza wymienionymi wcześniej numerami kontaktowymi ZUS Rzeszów kontakt prowadzi zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Poniższe formy kontaktu przeznaczone są jedynie dla reporterów prasowych. Osoby bez akredytacji nie mogą uzyskać wsparcia poprzez numer kontaktowy dla mediów.

Telefon stacjonarny: 17 867 52 18
Telefon komórkowy: 502 007 085
E-mail: [email protected]

ZUS Rzeszów godz otwarcia

Chcąc zapewnić najlepszy poziom obsługi klienta ZUS Rzeszów godziny otwarcia zaktualizował do obecnych potrzeb. Od wtorku do piątku w instytucji obowiązują tradycyjne godziny otwarcia od 8:00 do 15:00. Aby umożliwić wizyty osobom pracującym w tym czasie, ZUS oddział w Rzeszowie Rzeszów godziny otwarcia w poniedziałki wydłużył do 18:00.

ZUS Rzeszów godziny otwarcia
Godziny otwarcia oddziału ZUS w Rzeszowie
poniedziałek 8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-15:00
sobota, niedziela nieczynne

ZUS Rzeszów komisja lekarska

Lekarze orzecznicy ZUS Rzeszów obsługują petentów oraz przeprowadzają badania w głównej siedzibie ZUS. Należy jednak pamiętać, że wejście dla osób niepełnosprawnych skierowanych na badania znajduje się od strony ulicy Siemiradzkiego 10. Oczywiście parking wyposażony jest w miejsce dla osoby niepełnosprawnej. Dodatkowo samo wejście do oddziału ZUS w Rzeszowie nie stanowi problemu, ze względu na usytuowanie wejścia na poziomie chodnika. 

Warto dodać, iż w instytucji ZUS Rzeszów komisja lekarska przeprowadza badania w gabinetach zarówno na I jak i II piętrze w budynku. Z tego względu oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie został wyposażony w windę.

ZUS Rzeszów emerytury

Liczba wyświetleń: 7789Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS