NFZ Rzeszów

Narodowy Fundusz Zdrowia Rzeszów

Opublikowano:

Kategoria: NFZ Narodowy Fundusz Zdrowia

Województwo: podkarpackie

Narodowy Fundusz Zdrowia Rzeszów

NFZ Rzeszów sanatoria kolejka dostępna telefonicznie. Aktualny kontakt NFZ Rzeszów dla pacjentów. NFZ Rzeszów ginekolog, dermatolog, okulista – terminy.

Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia w Rzeszowie realizuje zadania związane z zapewnieniem finansowania opieki zdrowotnej mieszkańcom województwa podkarpackiego. NFZ Rzeszów uchwala plan pracy oraz kontroluje świadczeniodawców oraz dostępność świadczeń zdrowotnych dla mieszkańców. Utrzymanie prawidłowego funkcjonowania ubezpieczonego systemu opieki zdrowotnej wymaga kontaktów pomiędzy pacjentami a przedstawicielami NFZ w Rzeszowie.

NFZ Rzeszów kontakt

Kontakt z Podkarpackim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia jest możliwy głownie przez telefon. Aktualnie NFZ Rzeszów kontakt z petentami obsługuje pod numerem 17 86 04 100. Podany telefon NFZ Rzeszów prowadzi bezpośrednio do instytucji. Podkarpacki Oddział Wojewódzki NFZ mieści się w Rzeszowie przy ulicy Zamkowej 8.

Adres: ul. Zamkowa 8, 35-032 Rzeszów
Telefon NFZ Rzeszów: 17 86 04 100
Fax: 17 86 04 228
E-mail: [email protected]

Warto pamiętać, że kontakt NFZ Rzeszów możliwy jest wyłącznie w godzinach pracy instytucji. Podkarpacki oddział NFZ Rzeszów prowadzi obsługę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Warto wiedzieć, że poza instytucją w Rzeszowie, na terenie województwa mieszczą się również Punkty Informacyjne w innych miastach.

NFZ Rzeszów godziny otwarcia

poniedziałek-piąte 8:00-16:00

NFZ Rzeszów telefony

Podkarpacki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia w Rzeszowie, obsługuje połączenia telefoniczne nie tylko pod numerem sekretariatu. Poniżej dostępna jest pełna lista telefonów NFZ w Rzeszowie. Należy wiedzieć, że podane numery telefonów obsługiwane są jedynie przez NFZ w Rzeszowie. W sprawach ogólnych do głównego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia należy wybrać numer Telefonicznej Informacji Pacjenta.

Sanatoria: 17 86 04 173
Wyroby medyczne: 17 86 04 168
Skargi: 17 86 04 170
Współpraca międzynarodowa: 17 86 04 137

Ginekolog Rzeszów NFZ

W związku z refundacją wizyt oraz wielu zabiegów ginekologicznych przez NFZ wiele mieszkanek Rzeszowa i okolic poszukuje godnego polecania lekarza na NFZ. Należy pamiętać, że niektórzy lekarze przyjmują pacjentki zarówno prywatnie jak i na Narodowy Fundusz Zdrowia. Ginekolog Rzeszów NFZ niejednokrotnie opłaca zabiegi i badania.

Ginekolog NFZ Rzeszów – jakie zabiegi są refundowane?

Narodowy Fundusz Zdrowia refunduje zabiegi diagnostyczne takie jak mammografia, USG piersi, macicy, a także wiele badań mikroskopowych pochwy czy szyjki macic. Oczywiście nie są to wszystkie badania diagnostyczne refundowane przez państwo. Dzwoniąc na numer NFZ Rzeszów można otrzymać dokładne informacje na temat badań refundowanych.

NFZ Rzeszów sanatoria kolejka

W związku z dużym zainteresowaniem leczeniem w sanatorium NFZ Rzeszów realizuje kontakt w tej sprawie z petentami. NFZ Rzeszów sanatoria – informacje w tym temacie można uzyskać dzwoniąc na numer 17 86 04 173. NFZ Rzeszów sanatoria kolejka to narzędzie pomagające sprawdzić stan skierowania do sanatorium. Konieczne podanie jest numeru skierowania, a także daty urodzenia w odpowiednim formacie. Warto wiedzieć, że instytucja NFZ Rzeszów sanatoria, najbliższe terminy i informacje na ten temat udostępnia telefonicznie dla dzwoniących.

Telefon: 17 86 04 173

Dermatolog Rzeszów NFZ

Lekarz specjalista – dermatolog NFZ Rzeszów  – zajmuje się leczeniem skóry i jej chorób. Chcąc umówić się na konsultacje dermatologiczną w Rzeszowie, można skorzystać z wizyt finansowanych przez NFZ. Dermatolog NFZ Rzeszów oraz wolne terminy do lekarza, dostępne są dla pacjentów online w Informatorze o Terminach leczenia. Warto wiedzieć, że leki przepisane przez lekarza mogą być częściowo pokrywane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Okulista Rzeszów NFZ

Również specjalista okulista NFZ Rzeszów, jest dostępny dla pacjentów chcących skorzystać z finansowania państwowej opieki zdrowotnej. Na terenie miasta dostępne są wizyty także dla dzieci — okulista dziecięcy Rzeszów NFZ. Zwykle lekarze, którzy specjalizują się w leczeniu okulistycznym dzieci mają podejście, a także doświadczenie w leczeniu małych pacjentów. Z tego względu, zachęca się do skorzystania z usług specjalisty, jakim jest okulista Rzeszów NFZ.

Liczba wyświetleń: 4893Gdzie się leczyć NFZ Rzeszów?

Na terenie Rzeszowa funkcjonuje wiele publicznych zakładów opieki zdrowotnej. Należy Wiedzieć, że Narodowy Fundusz Zdrowia opracował nowe narzędzie – Informator o Terminach Leczenia – wyszukiwarka pozwala uzyskać informacje gdzie się leczyć na NFZ w Rzeszowie, a także najbliższe terminy do wybranego specjalisty. Warto skorzystać z tej możliwości, 

Gdzie wyrobić kartę EKUZ Rzeszów?

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ wydawana jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Mieszkańcy Rzeszowa uzyskają ją w Podkarpackim Oddziale Wojewódzkim NFZ Rzeszów. Wyjeżdżając za granice należy pamiętać, aby wyrobić kartę, która pokryje niektóre zabiegi medyczne poza granicami Polski.

Kartę EKUZ w Rzeszowie wydaje NFZ w Rzeszowie przy ulicy Zamkowej 8. Warto wiedzieć, że w instytucji, jaką jest NFZ Rzeszów EKUZ można wyrobić w godzinach pracy instytucji. W urzędzie funkcjonuje system kolejkowy, pobierając numerek z automatu należy czekać na swoją kolej. Po wywołaniu odpowiedniego biletu pracownik NFZ w Rzeszowie zajmuje się wydaniem karty EKUZ.

Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS