DORD Jelenia Góra - Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego

Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze

Kategoria: WORD

Województwo: dolnośląskie

Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze

Dokładne dane kontaktowe DORD Jelenia Góra. Zyskaj kontakt telefoniczny z sekretariatem ośrodka. Zapisy na egzamin telefoniczne pod numerem. DORD Jelenia Góra kontakt.

DORD w Jeleniej Górze

Skrót DORD Oznacza dokładnie Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego. W niektórych częściach kraju Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego przyjmuje nazwę województwa. Tak jest w przypadku województwa dolnośląskiego. 

Adres

ul. Rataja 9, 58-560 Jelenia Góra

Biuro Obsługi Klienta

Telefon: 75 64 32 261
Fax: 75 64 32 268
E-mail: [email protected]

Kontakt telefoniczny możliwy jest wyłącznie w godzinach pracy Dolnośląskiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Pod podanym numerem realizowane są również zapisy kandydatów do egzaminu na prawo jazdy. Na adres e-mail BOK zaleca się wysyłać maile związane z tematyką egzaminów państwowych na prawo jazdy.

WORD Jelenia Góra cennik dostępny jest po skontaktowaniu się z skontaktowaniu sięz BOK.

Sekretariat

Telefon: 75 64 32 260
E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia

Ośrodek czynny jest od poniedziałku do piątku między 8:00 a 14:30.

DORD Jelenia góra jest jednym z oddziałów regionalnych DORD Wrocław. Po więcej informacji zaleca się odwiedzić stronę Dolnośląskiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

 

Zapisy na egzamin WORD Jelenia Góra

Zapisy na egzaminy na prawo jazdy WORD Jelenia Góra możliwe są stacjonarnie w ośrodku w Jeleniej Górze. Zapisy na test możliwy jest telefonicznie pod numerem sekretariatu lub online poprzez portal. Egzamin dostępny jest w dwóch częściach, pisemnej i praktycznej. Istnieją różne kategorie egzaminów, lecz najczęściej wybieranym egzaminem jest egzamin kat B. 

Samochody egzaminacyjne WORD Jelenia Góra są nowoczesne, a wszelkie usterki są od razu korygowane, dzięki czemu pnie ma możliwości, aby auto zepsuło się na trasie egzaminacyjnej.

Liczba wyświetleń: 3782Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS