Urząd Pracy Jelenia Góra

PUP Jelenia Góra – Urząd Pracy Jelenia Góra

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

PUP Jelenia Góra – Urząd Pracy Jelenia Góra

Oferty pracy PUP Jelenia Góra staże, dofinansowania. Skontaktuj się z Urzędem Pracy w Jeleniej Górze telefonicznie lub mailowo. Urząd Pracy Jelenia Góra rejestracja.

Urząd Pracy Jelenia Góra oferty pracy

Do zadań Urzędu Pracy należy głównie przeciwdziałanie bezrobociu. Z tego powodu Urząd Pracy w Jeleniej Górze udostępnia zainteresowanym oferty pracy. Poszukując pracy w powiecie jeleniogórskim, warto zajrzeć na stronę urzędu pracy w celu wyszukania interesujących ofert. Oferty pracy PUP Jelenia Góra gromadzi w tabeli. Jej struktura jest prosta i czytelna dzięki zawarciu najważniejszych informacji w wierszu. Katalog składa się numeru identyfikacyjnego oferty pracy, daty dodania ogłoszenia oraz nazwy stanowiska. Po wybraniu ogłoszenia o prace użytkownik zostaje przeniesiony do dokładnego opisu stanowiska, wymagań pracodawcy i innych informacji dodatkowych. W informacjach o zatrudnieniu można także znaleźć godziny pracy, proponowane wynagrodzenie czy typ umowy. PUP Jelenia Góra oferty pracy — udostępnionych jest wiele ofert, wynika to z faktu, iż pracodawcy kontaktują się z UP w celu zamieszczenia ogłoszenia.

Powiatowy Urząd Pracy Jelenia Góra kontakt

Kontakt z PUP Jelenia Góra prowadzony jest zarówno w formie telefonicznej jak i mailowej. Oczywiście Jelenia Góra Urząd Pracy kontakt obsługuje w godzinach otwarcia. Warto jednak wiedzieć, że nie są to jedyne oferowane sposoby na skontaktowanie się. Na stronie instytucji dostępny jest także formularz kontaktowy po którego wypełnieniu można przesłać wiadomość do PUP Jelenia Góra.

Adres: ul. Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra
Telefon: +48 75 64 73 160
E-mail: [email protected]

Instytucja działa we wszystkie dni robocze. Jednak godziny otwarcia PUP Jelenia Góra są różne w zależności od dnia tygodnia. Dodatkowo godziny otwarcia urzędu Pracy w Jeleniej Górze nie pokrywają się z godzinami przyjmowania interesantów. 

Jelenia Góra PUP godziny otwarcia

Poniedziałek 7:30-15:30
Wtorek 7:30-15:30
Środa 7:30-16:30
Czwartek 7:30-15:30
Piątek 7:30-14:30

Godziny obsługi petentów

Poniedziałek 8:00-14:00
Wtorek 8:00-14:00
Środa 8:00-14:00
Czwartek 8:00-14:00
Piątek 8:00-14:00

Urząd Pracy Jelenia Góra rejestracja

Osoby które utraciły pracę, a także absolwenci szkół średnich mogą zarejestrować się jako osoba bezrobotna. Rejestracja w Urzędzie Pracy w Jeleniej Górze niesie za sobą wiele benefitów dla osoby zarejestrowanej. Nie wszystkie osoby bezrobotne mogą liczyć na zasiłek, jednak dla każdej osoby przewidziane jest wsparcie instytucji w postaci ubezpieczenia zdrowotnego NFZ. Dodatkowo osoby zarejestrowane w PUP Jelenia Góra mogą bezpłatnie uczestniczyć w organizowanych kursach i szkoleniach. Dodatkowo pracownicy PUP Jelenia Góra mogą przesyłać indywidualne i dopasowane oferty pracy.

W instytucji jaką jest Urząd Pracy Jelenia Góra rejestracja bezrobotnych możliwa jest stacjonarnie i internetowo. Oczywiście tradycyjny sposób rejestracji bezrobotnych polega na osobistym stawieniu się w instytucji na umówionym wcześniej spotkaniu. Konieczne jest okazanie pracownikowi odpowiednich dokumentów. Rejestracja przez Internet w PUP Jelenia Góra to możliwość przygotowana dla posiadaczy profilu zaufanego. Zasada działania jest taka sama, jednak nie ma konieczności dokonywać formalności osobiście. Również potwierdzenie tożsamości odbywa się online.

PUP Jelenia Góra staże

Proponowane przez PUP Jelenia Góra staże są formą aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych. Możliwość odbycia stażu jest szczególnie atrakcyjna dla osób młodych. Dodatkowo pracodawcy chętnie przyjmują stażystów. Staż z Urzędu Pracy w Jeleniej Górze jest dobrym sposobem na zdobycie doświadczenia. Dodatkowo uczestnicy programu stażowego uzyskują wynagrodzenie (stypendium stażowe). Jego wysokość może różnić się w zależności od programu jednak często jest to 120% stawki dla bezrobotnych. Wniosek o staż w PUP Jelenia Góra można złożyć osobiście, jednak może zrobić to również pracodawca zainteresowany współpracą. Wszystkie pytania związane ze stażami można skierować do Działu Programów i Instrumentów Rynku Pracy w PUP w Jeleniej Górze.

Telefon: wew. 156

PUP Jelenia Góra dotacje

Dla osób które nie są zatrudnione i nie wykonują innej pracy zarobkowej Urząd Pracy w Jeleniej Górze umożliwia wzięcie udziału w programie dotacji. Warto jednak dodać, że nie jest to jedyna grupa osób która może starać się o dotacje PUP w Jeleniej Górze

Kto może starać się o dotacje z PUP Jelenia Góra?

  • osoba bezrobotna
  • absolwent CIS lub KIS
  • osoba poszukująca pracy niepozostający w zatrudnieniu
  • opiekun osoby niepełnosprawnej (nie wliczając opiekunów osoby niepełnosprawnej pobierających świadczenie pielęgnacyjne lub specjalny zasiłek opiekuńczy)

Oferowane przez PUP Jelenia Góra dotacje, mają pomóc przedsiębiorcom w rozpoczęciu działalności. Należy pamiętać, że istnieje limit wysokości pomocy. Łączna kwota dofinansowania nie może przekroczyć 6-krotności przeciętnego wynagrodzenia. Mieszkańcy powiatu jeleniogórskiego mogą składać wnioski o dotacje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jeleniej Górze. Pytania dotyczące dotacji można kierować telefonicznie pod numerem 75 64 73 153. Połączenia obsługiwane są przez specjalistę do spraw rynku pracy.

Liczba wyświetleń: 1221Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS