NFZ Jelenia Góra

NFZ Jelenia Góra – Narodowy Fundusz Zdrowia Oddział w Jeleniej Górze

NFZ Jelenia Góra telefon, adres, godziny otwarcia, kontakt. Narodowy Fundusz Zdrowia w Jeleniej Górze refundacja, druki, praca, karta europejska EKUZ.

NFZ Jelenia Góra kontakt

Instytucja, jaką jest NFZ Jelenia Góra, mieści się przy ulicy Wolności. Narodowy Fundusz Zdrowia w Jeleniej Górze udostępnia zainteresowanym osobom kontakt zdalny za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pomocą numeru telefonu. Interesanci, którzy znajdują się w pilnej sytuacji i potrzebują natychmiast uzyskać wszystkie niezbędne informacje, powinni skorzystać z kontaktu telefonicznego. Warto pamiętać, że NFZ Jelenia Góra kontakt może udostępnić jedynie w godzinach otwarcia.

NFZ Jelenia Góra numery telefonu:

  • Sekretariat: 756458730
  • Informacja telefoniczna: 756458709
  • Informacja UE: 756458720
  • Fax: 756458760

NFZ Jelenia Góra adres e-mail: [email protected]
NFZ Jelenia Góra adres: ul.Wolności 18, 58-500 Jelenia Góra

NFZ Jelenia Góra godziny otwarcia

NFZ Jelenia Góra godziny otwarcia posiada codziennie takie same. Narodowy Fundusz Zdrowia w Jeleniej Górze przyjmuje interesantów oraz udziela kontaktu zdalnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Należy pamiętać, że w weekendy NFZ oddział Jelenia Góra jest zamknięty. W przypadku planowania osobistej wizyty w instytucji warto wcześniej zarezerwować termin, co pozwoli uniknąć często zdarzającej się kolejki.

NFZ Jelenia Góra godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-16:00
Wtorek: 8:00-16:00
Środa: 8:00-16:00
Czwartek: 8:00-16:00
Piątek: 8:00-16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte 

NFZ Jelenia Góra druki do pobrania

W instytucji NFZ Jelenia Góra druki do pobrania dostępne są na głównej stronie internetowej. Każda zainteresowana osoba może je bez problemu pobrać oraz wydrukować. Narodowy Fundusz Zdrowia w Jeleniej Górze niektóre formularze pozwala złożyć drogą elektroniczną. Ten sposób jest coraz częściej wybierany przez petentów, ponieważ pozwala zaoszczędzić dużą ilość czasu ze względu na brak potrzeby wychodzenia z domu. Istniejący w NFZ Jelenia Góra druk e106 to dokument, który potwierdza bieżące opłacanie składek na ubezpieczenie zdrowotne. 

NFZ Jelenia Góra karta europejska

Dostępna w NFZ Jelenia Góra karta europejska uprawnia do bezpłatnej refundacji podstawowych świadczeń medycznych. Karta EKUZ działa w 32 krajach Unii Europejskiej i EFTA. Oferowana przez NFZ w Jeleniej Górze Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego nie refunduje kosztów ratownictwa oraz transportu medycznego do Polski. 

NFZ Jelenia Góra badania jaskry

Oferowane przez NFZ Jelenia Góra badania jaskry można przeprowadzić w każdej placówce okulistycznej, która ma podpisaną z nim umowę.  Są one przeznaczone szczególnie dla osób powyżej 35 roku życia. Jaskra to poważna choroba prowadząca do nieodwracalnego uszkodzenia nerwu wzrokowego, a także komórek zwojowych siatkówki co w konsekwencji może doprowadzić nawet do całkowitej utraty wzroku.

NFZ Jelenia Góra praca 

Narodowy Fundusz Zdrowia w Jeleniej Górze zajmuje się przede wszystkim finansowaniem świadczeń zdrowotnych. Środki finansowe pochodzą ze składek ubezpieczenia zdrowotnego. W instytucji NFZ Jelenia Góra praca jest odpowiedzialna oraz wymaga odpowiedniego wykształcenia, a także umiejętności. Oddział NFZ w Jeleniej Górze obsługują wyłącznie wysoko kompetentne osoby, które wykazują się niezwykłym profesjonalizmem. Interesanci, którzy ubiegają się o zatrudnienie w tej placówce, swoją kandydaturę mogą zgłaszać osobiście, a także drogą elektroniczną. 

NFZ Jelenia Góra refundacja

Dostępna w jednostce NFZ Jelenia Góra refundacja przysługuje każdej osobie, która posiada aktualne ubezpieczenie zdrowotne, a także otrzymała zlecenie wystawione przez osobę do tego uprawnioną. Taki dokument może wystawić między innymi lekarz specjalista oraz pielęgniarki. Oferowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia w Jeleniej Górze refundacja przeznaczona jest głównie na wyroby medyczne. 

Liczba wyświetleń: 3915Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS