Urząd Pracy Garwolin

PUP Garwolin – Powiatowy Urząd Pracy Garwolin

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Garwolin – Powiatowy Urząd Pracy Garwolin

Urząd Pracy Garwolin numery telefonu, godziny otwarcia, adres, kontakt. PUP Garwolin oferty pracy, dotacje, rejestracja, praca, staż, kursy, szkolenia.

Urząd Pracy Garwolin oferty pracy

PUP Garwolin jest jednostką organizacyjną, której głównym celem jest walka z bezrobociem. Powiatowy Urząd Pracy Garwolin pomaga bezrobotnym osobom znaleźć poszukiwane zatrudnienie, analizując rynek pracy. Urząd Pracy Garwolin oferty pracy umieszcza na głównej stronie internetowej. Ma do nich wgląd każdy interesant, który posiada dostęp do internetu. W PUP Garwolin oferty pracy dotyczą niemal każdej branży zawodowej. Interesanci mogą pozyskać zatrudnienie między innymi w dziedzinie biurowej, kosmetycznej, logistycznej czy informatycznej. Warto pamiętać, że przegląd ofert jest również możliwy w trakcie osobistego spotkania z doradcą zawodowym. Na takim spotkaniu propozycje zatrudnienia dobierane są indywidualnie do petenta, zwracając szczególną uwagę na poziom jego kwalifikacje, wykształcenia, a także doświadczenia. Jest ono możliwe wyłącznie po wcześniejszym dokonaniu rejestracji jako osoba bezrobotna. PUP Garwolin w swojej ofercie posiada również szkolenia, kursy i staże. Warto z nich skorzystać, ponieważ dają one szansę dalszego rozwoju.

Praca Garwolin PUP

Powiatowy Urząd Pracy Garwolin obsługiwany jest jedynie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każda zatrudniona w tym urzędzie osoba ma wymagane wykształcenie, szeroki zakres umiejętności, a także duże doświadczenie zawodowe. Praca Garwolin PUP polega przede wszystkim na bezpośredniej obsłudze interesanta. Pracownicy dokonują rejestracji oraz wyrejestrowywania osób, wprowadzają dane do systemu, przyjmują oraz rozpatrują wnioski, a także udzielają pomocy i wsparcia osobom bezrobotnym. Zainteresowane pracą w tej instytucji osoby powinny wiedzieć, że w przypadku prowadzenia rekrutacji dotyczącej zatrudnienia, PUP Garwolin oferty pracy zamieszcza na głównej stronie internetowej. O zatrudnienie ubiegać można się również podczas osobistej wizyty w placówce.

Urząd Pracy Garwolin dotacje

Aby uzyskać w jednostce Urząd Pracy Garwolin dotacje, interesanci muszą złożyć w tym celu wymagany wniosek. Należy pamiętać, że o otrzymanie dofinansowania ubiegać mogą się osoby, które nie posiadają zatrudnienia, nie pobierają środków pielęgnacyjnych wypływających z opieki nad niepełnosprawną osobą, nie kształcą się w trybie stacjonarnym, a także nie szkolą się oraz w ostatnich czterech tygodniach nie brały udziału w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych. W przypadku osób w wieku 18-24 lat okres zarejestrowania przed przystąpieniem do projektu nie może być dłuższy niż cztery miesiące. Nie można składać drugiego wniosków w innym urzędzie, jeśli został on złożony w Powiatowym Urzędzie Pracy Garwolin

PUP Garwolin kontakt

Petenci, którzy chcą uzyskać z PUP Garwolin kontakt zdalny, mogą wykorzystać w tym celu niżej podany numer telefonu. Istnieje również możliwość, przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto wiedzieć, że w przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z telefonicznego kanału kontaktowego. Powiatowy Urząd Pracy Garwolin kontakt zdalny oraz osobisty umożliwia wyłącznie w godzinach otwarcia.

Numery telefonu do PUP Garwolin to:

 • Sekretariat: 25 685 25 00
 • Rejestracja bezrobotnych: 25 685 25 60
 • Obsługa bezrobotnych i oferty pracy: 25 685 25 40

Adres e-mail: [email protected]
Urząd Pracy Garwolin adres: ul. Mazowiecka 26, 08-400 Garwolin

Urząd Pracy Garwolin godziny otwarcia

Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Garwolin godziny otwarcia ma inne niż godziny przyjmowania zainteresowanych osób. Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Interesanci obsługiwani są od 8:30 do 14:00. W soboty i niedziele placówka jest zamknięta.

Urząd Pracy Garwolin godziny urzędowania:

 • Poniedziałek: 8:00-16:00
 • Wtorek: 8:00-16:00
 • Środa: 8:00-16:00
 • Czwartek: 8:00-16:00
 • Piątek: 8:00-16:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 

Godziny przyjmowania interesantów: 

 • Poniedziałek: 8:30-14:00
 • Wtorek: 8:30-14:00
 • Środa: 8:30-14:00
 • Czwartek: 8:30-14:00
 • Piątek: 8:30-14:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 
Urząd Pracy Garwolin rejestracja

Status osoby bezrobotnej, osiągnąć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, które poszukują zatrudnienia po ukończeniu szkoły oraz te, które utraciły dotychczasową pracę. Zrealizowanie w Powiatowym Urzędzie Pracy Garwolin rejestracji możliwe jest podczas osobistej wizyty w placówce, a także zdalnie. W jednostce Urząd Pracy Garwolin rejestracja w formie online jest bardzo łatwa do wykonania. W tym celu należy złożyć przez stronę internetową odpowiedni wniosek wraz ze skanem wszystkich wymaganych dokumentów. Na końcu całego procesu petent musi złożyć podpis elektroniczny. Dokonanie w PUP Garwolin rejestracji umożliwia uzyskania ubezpieczenia zdrowotnego. 

Liczba wyświetleń: 864Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS