PSSE Sanepid Koszalin

PSSE Koszalin – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Koszalin

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: zachodniopomorskie

PSSE Koszalin – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Koszalin

Sanepid Koszalin telefon kontaktowy, numer. Kontakt z PSSE Koszalin, godziny otwarcia, adres placówki. Sanepid Koszalin laboratorium, badania, cennik.

Sanepid Koszalin telefon

Aby skontaktować się ze Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Koszalinie, należy wybrać odpowiedni numer kontaktowy. Dla ogólnych zapytań odpowiedni będzie numer 94 342 40 85. Połączenia obsługiwane są przez sekretariat jednostki. Należy wiedzieć, że jednostka Sanepid Koszalin telefon obsługuje w godzinach od 7:30 do 15:00. Dla spraw związanych z książeczką zdrowia należy wybrać poniższy numer, a następnie wewnętrzny 210. 

Sanepid Koszalin numer telefonu: 94 342 40 85

Poza ogólnym numerem kontaktowym Sanepid Koszalin telefon udostępnia również w formie numeru alarmowego. Jest on przeznaczony jedynie do sytuacji w których zagrożone jest zdrowie lub życie ze względu na sytuacje sanitarno-epidemiologiczną. Numer działa również w weekendy.

Numer alarmowy: 607 070 161

Sanepid Koszalin kontakt

Telefoniczny kontakt skierowany jest dla osób które potrzebują uzyskać natychmiastową odpowiedź na zapytanie. Jeżeli pytanie nie wymaga pilnej odpowiedzi, zachęca się do skorzystania z poczty elektronicznej. Sanepid Koszalin kontakt mailowy prowadzi jedynie z petentami którzy uzupełnili temat wiadomości, a także dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres). W placówce jaką jest Sanepid Koszalin kontakt poprzez pocztę elektroniczną, prowadzony jest jedynie dla pytań klientów stacji. Dokumenty czy wnioski urzędowe, nie są przyjmowane mailowo a przez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą.

E-mail: [email protected]
ePUAP: /n6411uokmr/skrytka

Koszalin Sanepid jest jednostką podległą pod WSSE w Szczecinie.

Sanepid Koszalin godziny otwarcia

Godziny obsługi klientów w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koszalinie pokrywają się z godzinami otwarcia. Obowiązujące w placówce jaką jest Sanepid Koszalin godziny otwarcia nie są tożsame w stosunku do godzin przyjmowania próbek laboratoryjnych.

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 7:30-15:00

Sanepid Koszalin cennik

Usługi oferowane przez Sanepid w Koszalinie nie są bezpłatne. Jeżeli chodzi o koszty wyrobienia badań różnią się one między sobą. Ustalony przez Sanepid Koszalin cennik dotyczy badań na:

  • nosicielstwo Salmonella, Shigella
  • skuteczności sterylizacji wskaźnikami biologicznymi – Sporal A, Sporal S.

W cenniku Sanepidu w Koszalinie zawarty jest również koszt odpisu badań na nosicielstwo. Wszystkie opłaty muszą zostać wniesione przed dostarczeniem próbek do laboratorium na konto instytucji.

Sanepid Koszalin laboratorium

Przyjmowane przez Sanepid Koszalin wymazy badane są w Laboratorium placówki. Ze względu na specyfikę Sanepid Koszalin badania przeprowadza w określonych terminach, skutkuje to ograniczeniem możliwości dostarczania próbek przez petentów. Laboratorium Sanepidu w Koszalinie próbki do książeczki zdrowia i te dotyczące skuteczności sterylizacji przyjmuje w godzinach 8:00-11:00 od poniedziałku do czwartku.

Liczba wyświetleń: 2145Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS