PSSE Sanepid Szczecin

Sanepid Szczecin – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie

Kategoria: Sanepid

Województwo: zachodniopomorskie

Sanepid Szczecin – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie

Sanepid Szczecin godziny otwarcia, numer telefonu, adres. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie szczepienia, Oddział Epidemiologi.

Sanepid Szczecin druki do pobrania

Sanepid Szczecin druki do pobrania udostępnia na głównej stronie internetowej. Wszystkie skierowania, formularze oraz wnioski Szczecin Sanepid umieszcza w formie pdf. Każda zainteresowana osoba ma prawo do ich pobrania. Niektóre wnioski interesanci mogą składać również w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie drogą elektroniczną, co jest znacznie szybszym sposobem. 

Sanepid Szczecin Oddział Epidemiologii

W instytucji Sanepid Szczecin Oddział Epidemiologii przede wszystkim monitoruje sytuację epidemiologiczną oraz dokonuje jej analizy. Zajmuje się również opracowywaniem ognisk chorób zakaźnych, a także dokumentacji związanej z poborem próbek w kierunku nosicielstwa. Istniejący w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie Oddział Epidemiologi prowadzi kontrolę dotyczącą przestrzegania przepisów sanitarno-higienicznych w publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej oraz sporządza sprawozdania z zakresu zachorowań na choroby zakaźne. 

Sanepid Szczecin Oddział Higieny Pracy

W jednostce organizacyjnej, jaką jest Sanepid Szczecin Oddział Higieny Pracy, prowadzi nadzór nad warunkami zdrowotnymi środowiska pracy. Dotyczy on przede wszystkim powstawania chorób zawodowych, a także innych chorób, które są związane z warunkami pracy. Ten oddział realizuje swoje zadania poprzez:

  • opracowywanie strategii nadzoru zakładów pracy
  • przestrzeganie obowiązku, które dotyczy wywozu oraz przywozu niebezpiecznych chemikaliów
  • nadzór nad warunkami pracy pracowników narażonych na szkodliwe czynniki
  • nadzór nad wypełnianiem przez pracodawców obowiązków, które wynikają z oceny ryzyka zawodowego pracowników narażonych na szkodliwe czynniki biologiczne

Sanepid Szczecin szczepienia

Oferowane przez Sanepid Szczecin szczepienia są dostępne dla każdego interesanta. W powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie zainteresowane osoby, mogą skorzystać z różnego rodzaju szczepień ochronnych. Sanepid Szczecin cennik szczepień ma zależny od ich rodzaju. Dokładne informacje na temat cen oraz wykazu szczepionek można znaleźć na głównej stronie internetowej. 

Sanepid Szczecin kontakt

Jednostka Sanepid Szczecin kontakt zdalny oferuje za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pomocą numeru telefonu. Należy wiedzieć, że najszybszym sposobem pozwalającym uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania jest kontakt telefoniczny. Sanepid w Szczecinie udostępnia również numer alarmowy, z którego można korzystać jedynie w sytuacjach, które są zagrożeniem dla ludzkiego życia i zdrowia. 

Sanepid Szczecin numer telefonu: 91 487 03 13, 91 484 93 51
Sanepid Szczecin telefon alarmowy: 694 493 767
Sanepid Szczecin adres e-mail: [email protected]
Sanepid Szczecin adres: ul. Wincentego Pola 6, 71-342 Szczecin

Sanepid Szczecin godziny otwarcia

Sanepid Szczecin godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi petentów. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:25-15:00. W weekendy nie można korzystać z usług, jakie oferuje instytucja Sanepid Szczecin.

Sanepid Szczecin godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:25-15:00
Wtorek: 7:25-15:00
Środa: 7:25-15:00
Czwartek: 7:25-15:00
Piątek: 7:25-15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 954Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS