Sanepid Zamość

Sanepid Zamość - Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Zamościu

Kategoria: Sanepid

Województwo: lubelskie

Sanepid Zamość - Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Zamościu

Sanepid Zamość laboratorium instytucji. Kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Zamościu. Adres, godziny otwarcia, numery telefonów, e-mail.

Sanepid Zamość

W placówce, jaką jest Sanepid Zamość komunikaty na temat wszelakich zmian w organizacji jednostki, są zamieszczane na głównej stronie internetowej instytucji. Głównymi celami Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Zamościu  jest prowadzenie wszelakich kontroli pod względem higieny środowiska, miejsc pracy, sprzętu medycznego, itd. Zamość Sanepid do przeprowadzania takich kontroli wyznaczył Inspektora Powiatowego. Podana jednostka prowadzi swoje działania w obrębie całego powiatu.

Sanepid Zamość kontakt

Główna siedziba PSSE Zamość jest zlokalizowana w Zamościu na ul. Peowiaków 96. W godzinach otwarcia, które zostały podane poniżej, pracownicy jednostki obsługują swoich klientów. Dzięki Sanepid Zamość kontakt, który jest realizowany na podstawie połączeń telefonicznych i adresu e-mail, petenci mogą skorzystać z szybkiej pomocy i obsługi. Do dyspozycji interesantów, Stacja Sanitarno Epidemiologiczna Zamość zamieściła numer telefonu alarmowego, z którego można korzystać tylko w nagłych przypadkach. 

Sanepid Zamość adres: ul. Peowiaków 96, 22-400 Zamość

Sanepid Zamość telefon: 84 639 36 91 
Telefon alarmowy: 887 435 894 
E-mail: e-mail: [email protected] 
NIP: 9221065818 
REGON: 300274

Sanepid Zamość godziny otwarcia:

Poniedziałek07:30-15:05
Wtorek07:30-15:05
Środa07:30-15:05
Czwartek07:30-15:05
Piątek07:30-15:05
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Sanepid Zamość laboratorium

Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Zamościu posiada swoje własne, indywidualne laboratorium, w którym przeprowadza wszystkie badania. Sanepid Zamość laboratorium znajduje się na ul. Peowiaków 96 w Zamościu. Jednym z najczęściej wykonywanych badań jest badanie kału, w celu wykrycia pałeczek Salmonelli i Shigelli. Wyniki są potrzebne do uzyskania książeczki sanepidowskiej, o którą często starają się zatrudniani pracownicy. Sanepid Zamość druki wyników udostępnia do osobistego wglądu.

Liczba wyświetleń: 1212Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS