PSSE Sanepid Lublin

Sanepid Lublin – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie

Kategoria: Sanepid

Województwo: lubelskie

Sanepid Lublin – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie

Sanepid Lublin godziny otwarcia, adres, numer telefonu, kontakt. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie badanie wody, badanie środowiska.

Sanepid Lublin godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest Sanepid Lublin godziny otwarcia posiada codziennie takie same. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie obsługuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:05. Warto pamiętać, że Lublin Sanepid w weekendy jest zamknięty.

Sanepid Lublin godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:05
Wtorek: 7:30-15:05
Środa: 7:30-15:05
Czwartek: 7:30-15:05
Piątek: 7:30-15:05
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Sanepid Lublin kontakt

Z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie skontaktować się można za pomocą numeru telefonu oraz przez wysłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szybszym sposobem na uzyskanie w danej chwili potrzebnych informacji będzie skorzystanie z kontaktu telefonicznego. Sanepid Lublin kontakt zainteresowanym osobom umożliwia tylko podczas godzin otwarcia. 

Sanepid Lublin numer telefonu: 815329705, 815324723

Sanepid Lublin adres e-mail: [email protected]

Sanepid Lublin adres: ul. Uniwersytecka 12, 20-029 Lublin

Sanepid Lublin NIP: 7122125798

Sanepid Lublin druki do pobrania

Wszystkie istniejące w Sanepid Lublin druki do pobrania umieszczane są na głównej stronie internetowej. Wnioski, formularze oraz skierowania są dostępne w formacie pdf. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je pobrać oraz wydrukować. Niektóre wnioski można składać drogą elektroniczną. Jest to znacznie lepszy sposób, który jest bardzo szybki w jego realizacji. 

Sanepid Lublin badanie wody

Sanepid Lublin badanie wody prowadzi dotyczące jej jakości. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie prowadzi nadzór nad jakością wody przeznaczonej do spożycia, a także nad pływalniami i kąpieliskami. Dzięki przeprowadzonym przez bez obaw pić zdrową wodę, a także korzystać z miejsc przeznaczonych do kąpieli. 

Sanepid Lublin badanie środowiska pracy 

W instytucji, jaką jest Sanepid Lublin badanie środowiska pracy, polega na wykonywaniu pomiarów szkodliwych czynników, natężenia oświetlenia elektrycznego, a także hałasu. Sanepid w Lublinie przeprowadza badania w ramach ustawowego nadzoru oraz na zlecenie klientów. Koszt badań jest zależny od ich zakresu i ilości. 

Liczba wyświetleń: 853Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS