Urząd Dzielnicy Bielany

Urząd Dzielnicy Bielany

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Dzielnicy Bielany

Urząd Dzielnicy Bielany kontakt, godziny pracy, telefon. Wydziały Urzędu Dzielnicy Bielany. Urząd Dzielnicy Warszawa Bielany dowody osobiste, prawo jazdy.

Urząd Dzielnicy Bielany kontakt

Warszawa podzielona jest na dzielnice ze względu na swoją wielkość. Z tego powodu mieszkańców dzielnicy Bielany obsługują pracownicy instytucji Urzad Dzielnicy Warszawa Bielany. Dane kontaktowe pozostałych wydziałów dla dzielnic można odnaleźć na podstronie UM Warszawy.

Urząd Dzielnicy Bielany m st Warszawy znajduje się przy ulicy Stefana Żeromskiego. Warto pamiętać, że stacjonarne wizyty w budynku instytucji są możliwe jedynie w godzinach pracy. Zachęca się do korzystania z internetowego umawiania wizyt.

Adres: ul. Stefana Żeromskiego 29, 01-882 Warszawa
Telefon: 22 443 47 00
E-mail: [email protected]

Urząd Dzielnicy Bielany kontakt dla mieszkańców obsługuje przez telefon, ale również mailowo. Na adres poczty elektronicznej Urzędu Dzielnicy Bielany Warszawa można kierować wszelkie zapytania, które leża w kompetencjach pracowników. Warto pamiętać, aby wiadomości nie były anonimowe. Maile powinny zawierać podstawowe dane kontaktowe. Pod numerem (+48) 22 443 47 00 dostępne są podstawowe informacje na temat działania Urzędu Dzielnicy Bielany. Połączenia są obsługiwane wyłącznie w godzinach obsługi klienta.

Urząd Dzielnicy Warszawa Bielany godziny pracy

Pracownicy dostępni są dla mieszkańców we wszystkie dni robocze. Dokładnie Urząd Dzielnicy Bielany działa od 8:00 do 18:00 w poniedziałki, pozostałe dni robocze instytucja działa w godzinach 8:00-16:00. Podane godziny pracy dotyczą jedynie głównego oddziału punkt paszportowy oraz punkt informacyjno-konsultacyjny działa w innych godzinach.

poniedziałek  8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-16:00

Urząd Dzielnicy Bielany – paszport

Pod adresem Urzędu Dzielnicy Bielany działa również Terenowy Punkt Paszportowy. Obsługuje on interesantów od 10:00 do 17:30 w poniedziałki, od wtorku do piątku w godzinach 8:00-15:30. Należy pamiętać, że Punkt Paszportowy Bielany zarówno przyjmuje wnioski jak i wydaje gotowe dokumenty.

Telefon: (+48) 22 373 30 52
E-mail: [email protected]

Urząd Dzielnicy Bielany wydziały

Aby lepiej zorganizować prace, Urzad Dzielnicy Warszawa Bielany został podzielony na wydziały. Każdy z nich zajmuje się formalnościami z innego zakresu. Niektóre z wydziałów w Urzędzie Dzielnicy Bielany nie prowadzą obsługi interesantów, do głównych zadań przydzielonych przez kierownika należy obsługa wewnętrzna instytucji. W budynku UM Warszawa Bielany znajduje się między innymi:

 • Wydział Administracyjno-Gospodarczy dla Dzielnic Bielany
 • Wydział Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Bielany
 • Wydział Działalności Gospodarczej i Zezwoleń dla Dzielnicy Bielany
 • Wydział Nieruchomości dla Dzielnicy Bielany Wydział Mienia dla Dzielnicy Bielany
 • Wydział Infrastruktury dla Dzielnicy Bielany Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Bielany
 • Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Bielany
 • Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Bielany Wydział Ochrony Środowiska dla Dzielnicy Bielany
 • Wydział Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Bielany
 • Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Bielany Wydział Zamówień Publicznych dla Dzielnicy Bielany
 • Wydział Zasobów Lokalowych dla Dzielnicy Bielany
 • Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Bielany

Urząd Dzielnicy Bielany Wydział Komunikacji

Sprawy takie jak rejestracja pojazdu czy złożenie wniosku o wydanie dokumenty prawa jazdy realizowane są w Biurze Administracji i Spraw Obywatelskich. Delegatura znajduje się w budynku Urzędu Dzielnicy Bielany. 

Telefon: 22 443 48 49
E-mail: [email protected]

Urząd Dzielnicy Bielany rejestracja pojazdów — formalności z tym związane mogą zostać załatwione w BAiSO, jednak dodatkowe pytania można skierować do urzędników bez wychodzenia z domu.

Rejestracja pojazdów: (+48) 22 443 48 45/54/55/56/57/58/60

Urząd Dzielnicy Bielany Prawo jazdy — wydawanie uprawnień oraz składanie wniosków o prawo jazdy dla mieszkańców dzielnicy Bielany realizowane jest w Biurze Administracji i Spraw Obywatelskich (często nazywane również Wydziałem Komunikacji). 

Prawo jazdy: (+48) 22 443 48 59

Urząd Dzielnicy Bielany dowody osobiste

Chcąc wymienić lub uzyskać pierwszy dowód osobisty należy złożyć odpowiedni wniosek do Biura Administracji i Spraw Obywatelskich Urzędu Dzielnicy Bielany. Warto skontaktować się z przedstawicielem biura w celu w celu uzyskania dodatkowych informacji np. jakie dokumenty należy ze sobą zabrać.

Meldunki i dowody osobiste: (+48) 22 443 48 62

Liczba wyświetleń: 4908Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS