Urząd Dzielnicy Śródmieście

Urząd Dzielnicy Śródmieście

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Dzielnicy Śródmieście

Urząd Dzielnicy Śródmieście rejestracja pojazdów — Wydział Komunikacji. Urząd Miasta Warszawa Śródmieście kontakt, godziny otwarcia. Wydziały Urzędu Śródmieście

Urząd Dzielnicy Śródmieście Warszawa kontakt

Mieszkańcy Warszawy, którzy potrzebują skontaktować się z obsługą klienta Urzędu Dzielnicy Śródmieście, mogą skorzystać z podanych poniżej danych kontaktowych. Warto wiedzieć, że Urząd Dzielnicy Śródmieście kontaktuje się z mieszkańcami tylko w godzinach pracy instytucji. Obecnie kontakt odbywa się telefonicznie, ale także za pomocą poczty elektronicznej. Urząd Śródmieście mieści się przy ulicy Nowogrodzkiej 43 w Warszawie. Jeśli chodzi o kontakt z instytucją, to warto wiedzieć, że do każdego z wydziałów, które działają w ramach urzędu, dostępny jest numer kontaktowy.

Dodatkowo ważną informacją jest fakt, iż Urząd Miasta Warszawa Śródmieście obsługuje petentów zamieszkujących tę dzielnicę. Dla każdej części miasta przydzielono siedzibę Urzędu Miasta w Warszawie. Taka organizacja pomaga petentom oszczędzić czas.

Adres: ul. Nowogrodzka 43, 00-691 Warszawa
Telefon: 22 443 91 00
E-mail: [email protected]

Urząd Miasta Warszawa Śródmieście godziny otwarcia

Zarówno główna siedziba Urzędu Dzielnicy Śródmieście jak i oddziały instytucji w innych lokalizacjach działają w podobnych godzinach, Siedziba Urzędu Dzielnicy Śródmieście przy ulicy Nowogrodzkiej 43 (w tym kasy), a także Wydział Ewidencji Ludności przy Kruczkowskiego 2. Urząd Dzielnicy Śródmieście godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. W poniedziałki działa on od 8:00 do 18:00, natomiast w pozostałe dni robocze od 8:00 do 16:00. Należy pamiętać, że te godziny otwarcia Urzędu Dzielnicy Śródmieście tyczą się jedynie wymienionych wcześniej lokalizacji. 

Urząd Dzielnicy Śródmieście – Wydział Komunikacji

 Siedziba Wydziału Komunikacji Urzędu Dzielnicy Śródmieście mieści się w budynku Leona Kruczkowskiego. Dobrze jest wiedzieć, że wiele formalności w wydziale komunikacji można załatwić przez Internet. Jednak dla osób, które chcą skontaktować się z obsługą klienta Wydziału Komunikacji, zalecane jest skorzystanie z numer kontaktowego 22 443 91 30. Urząd Dzielnicy Śródmieście – wydział komunikacji przy Kruczkowskiego jest właściwym miejscem do rejestracji pojazdów. Godziny otwarcia Wydział Komunikacji są tożsame z godzinami działania główniej siedziby instytucji.

Adres: Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Telefon: 22 443 91 30

Liczba wyświetleń: 13726Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS