Urząd Dzielnicy Ursus

Urząd Dzielnicy Ursus

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Dzielnicy Ursus

Godziny otwarcia Urzędu Dzielnicy Ursus w Warszawie. Adres, numery telefonu, adres e-mail. Spłata podatku od nieruchomości, zaświadczenie.

Urząd Dzielnicy Ursus kontakt

Ursus Urząd Dzielnicy znajduje się w Warszawie na ul. Plac Czerwca 1976 Roku 1. Jest czynny od poniedziałku do piątku w podanych w tabeli godzinach. Dodatkowo w poniedziałki Urząd Dzielnicy Ursus w godzinach: 08:00-18:00 posiada otwarte: Wydział Działalności Gospodarczej i Zezwoleń, Wydział Spraw Społecznych i zdrowia, Delegatura Biura Administracji i Spraw Obywatelskich oraz WOM. Urząd stanu Cywilnego, Terenowy Punkt Paszportowy są czynne we własnych indywidualnych godzinach. Pracownicy placówki, jakim jest Urząd Dzielnicy Ursus M st Warszawy obsługują klientów udzielając wszelkiej pomocy w czasie trwania pracy jednostki. Z urzędem można skontaktować się korzystające z jego numerów telefonu oraz elektronicznej skrzynki pocztowej, która ma swój adres e-mail, za pomocą których można załatwić wszelkie sprawy administracyjne.

Urząd Dzielnicy Ursus adres: Plac Czerwca 1976 Roku 1, 02-495 Warszawa

Urząd Dzielnicy Ursus telefon: 22 443 60 00

Adres e-mail Urząd Dzielnicy Ursus: [email protected]

Fax: 22 443 60 11

Urząd Dzielnicy Ursus godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte
Godziny Otwarcia Urzędu Dzielnicy Ursus Warszawa

Urząd Dzielnicy Ursus dowody osobiste

Urząd Dzielnicy Ursus dowody osobiste wydaje po wcześniejszym złożeniu wniosku. Do każdego z nich wymagane jest dołączenie fotografii wykonanej w wyznaczonych wymiarach. Sprawy związane z wydaniem dowodu osobistego można załatwić w Delegaturze Biura administracji i Spraw Obywatelskich w Urząd Dzielnicy Ursus. Jeśli obywatel ubiega się o paszport kolejny raz, w biurze powinien okazać dowód osobisty lub ważny paszport. Dowód osobisty zostanie wydany w terminie podanym przez Ursus Urząd Dzielnicy. Jego status można sprawdzić również na stronie internetowej. 

Numer telefonu: 22 443 60 04

Urząd Dzielnicy Ursus podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości dotyczy wszystkich właścicieli nieruchomości, działek budowlanych i domów. Urząd Dzielnicy Ursus podatek od nieruchomości pobiera od podatników w określonych przez siebie terminach na konto bankowe urzędu. Podatnicy mogą się ubiegać o zaświadczenie o niezaleganiu w podatku od nieruchomości w Urząd Dzielnicy Ursus Warszawa.

Liczba wyświetleń: 1597Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS