Urząd Dzielnicy Wesoła

Urząd Dzielnicy Wesoła

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Dzielnicy Wesoła

Urząd Dzielnicy Wesoła wywóz i segregacja śmieci. Kontakt, adres Urzędu Dzielnicy Wesoła. Dostępne numery telefonu i godziny otwarcia urzędu.

 Urząd Dzielnicy Wesoła

Urząd Dzielnicy Wesoła jest jednym z podstawowych organów samorządowych w Polsce. W zależności od konkretnej dzielnicy urząd ten odpowiada za wiele zadań i funkcji:

  • organizacja imprez i wydarzeń kulturalnych
  • zarządzanie nieruchomościami 
  • świadczenie usług mieszkańcom, którzy mieszkają w obrębie jego działalności
  • współpraca z innymi jednostkami samorządowymi

Wesoła Urząd Dzielnicy jest jednym z oddziałów Urzędu Miasta w Warszawie. W jego skład wchodzą: Urząd Dzielnicy Wesoła Wydział Ochrony Środowiska oraz Urząd Dzielnicy Wesoła Wydział Infrastruktury.

Urząd Dzielnicy Wesoła kontakt

Na ul. 1 Praskiego Pułku 33 w Warszawie znajduje się Urząd Dzielnicy Wesoła m st Warszawy.  Mieszkańcy tej dzielnicy wraz z Urząd Dzielnicy Wesoła kontakt realizują dzięki dostępnym numerom telefonu i adresowi e-mail. Urząd jest czynny od poniedziałku do piątku w podanych niżej godzinach. 

Urząd Dzielnicy Wesoła adres: ul. 1 Praskiego Pułku 33, 05-075 Warszawa - Wesoła

Urząd Dzielnicy Wesoła telefon: 22 443 40 00

E-mail: [email protected]

Urząd Dzielnicy Wesoła godziny otwarcia:

Poniedziałek 08:00-16:00
Wtorek  08:00-16:00
Środa  08:00-16:00
Czwartek  08:00-16:00
Piątek 08:00-16:00 
SobotaZamknięte 
NiedzielaZamknięte  

 Oprócz tego w poniedziałki w dodatkowych godzinach takich jak: 16:000-18:00 są czynne wydziały: Delegatura Biura Administracji i Spraw Obywatelskich, Wydział Obsługi Mieszkańców, Kasa Urzędu.

Urząd Dzielnicy Wesoła Wydział Infrastruktury 

Urząd Dzielnicy Wesoła Wydział Infrastruktury zajmuje się prowadzeniem spraw związanych z rozwojem i utrzymywaniem infrastruktury komunalnej, dodatkowo monitoruje wszelkiego rodzaju procesy rozwojowe dzielnicy czy prowadzi sprawy objęte ustalonymi ustawami prawnymi.

Adres: ul. 1 Praskiego Pułku 33
E-mail: [email protected]
Telefon: 22 443 41 70

Urząd Dzielnicy Wesoła śmieci

Od niedawna w Urząd Dzielnicy Warszawa Wesoła został wprowadzony nowy system selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, dzięki któremu w łatwiejszy sposób utrzymywana jest czystość całej dzielnicy. Według tego rozporządzenia odpady są segregowane do 5 rodzajów pojemników, do których należy wrzucać tylko wyszczególnione śmieci. Urząd Dzielnicy Wesoła śmieci wywozi według odgórnie ustalonego grafiku.

Liczba wyświetleń: 799Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS