Urząd Dzielnicy Wola

Urząd Dzielnicy Wola

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Dzielnicy Wola

Urząd Dzielnicy Wola godziny otwarcia, kontakt, telefony. Urząd Dzielnicy Warszawa Wola opłata skarbowa, druki do pobrania, prawo jazdy, dowód osobisty

Urząd Dzielnicy Wola kontakt 

Udostępniany przez Urząd Dzielnicy Wola kontakt zdalny interesanci mogą zrealizować na dwa sposoby. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania oraz innego rodzaju wiadomości należy kierować na adres e-mail, którym jest [email protected]. Odpowiedzi zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe. 

Urząd Dzielnicy Wola m st Warszawy oferuje mieszkańcom również kontakt telefoniczny. Dostępnych jest kilka numerów telefonu w zależności od rodzaju rozpatrywanej sprawy. Korzystając z tego kanału kontaktowego natychmiast można otrzymać wszystkie informacje, a także odpowiedzi na nurtujące pytania. Połączenia są odbierane przez wysoko wykwalifikowane osoby z dużą wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym.

Aktualnie działające numery telefonu do Urzędu Dzielnicy Wola to: 

 • Informacja Urzędu: 19 115 lub 22 443 58 00/900
 • Sekretariat Wydziału Obsługi Mieszkańców: 22 443 59 35
 • Wydział Gospodarki i Obrotu Nieruchomościami, Użytkowanie wieczyste: 22 443 59 05 oraz 22 443 59 04
 • Dział Ewidencji Ludności: 22 443 59 71
 • Dział Rejestracji Pojazdów: 22 443 59 50
 • Dział Prawa Jazdy: 22 443 59 68

Adres e-mail: [email protected]
Adres: Aleja "Solidarności" 90, 01-003 Warszawa

Urząd Dzielnicy Wola opłata skarbowa

Opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu, który stwierdza udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. W jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Dzielnicy Wola opłata skarbowa może zostać dokonana w kasie urzędu lub przelewem na rachunek konta bankowego. 

Urząd Dzielnicy Warszawa Wola druki do pobrania

Udostępniane przez Urząd Dzielnicy Warszawa Wola druki do pobrania są na głównej stronie internetowej instytucji. Istnieje również możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Taka opcja jest coraz częściej wybierana przez interesantów, ponieważ cały proces można zrealizować bez konieczności wychodzenia z domu. 

Urząd Dzielnicy Warszawa Wola dowody osobiste 

W instytucji Urząd Miasta Warszawa Wola dowody osobiste mogą wyrobić osoby, które złożą w tym celu wymagany wniosek. Cała procedura musi zostać zrealizowana osobiście w urzędzie. Obowiązkowo należy zabrać ze sobą także jedną fotografię w kolorze. W przypadku dzieci poniżej dwunastego roku życia wniosek można złożyć w formie elektronicznej. Urząd Dzielnicy Warszawa Wola dowody osobiste wydaje petentów nie dłużej niż po upływie trzydziestu dni roboczych.

Urząd Dzielnicy Warszawa Wola rejestracja pojazdów

Realizowana przez Urząd Dzielnicy Warszawa Wola rejestracja pojazdów odbywa się jedynie w wyznaczonych godzinach w Wydziale Komunikacji. Telefon dotyczący rejestracji pojazdów funkcjonuje pod numerem 22 443 59 50. Realizując połączenie zainteresowane osoby mają możliwość uzyskania wszystkich niezbędnych informacji.

Numer telefonu: 22 443 59 50

Urząd Dzielnicy Wola m st Warszawy godziny otwarcia

Warto znać godziny otwarcia Urzędu Dzielnicy Wola w przypadku chęci odbycia osobistej wizyty lub próby uzyskania kontaktu zdalnego. Urząd Dzielnicy Wola m st Warszawy godziny otwarcia w poniedziałki wydłużone ma do 18:00 ze względu na osoby, które nie mają możliwości wcześniejszego skorzystania z oferowanych przez instytucję usług. W pozostałe dni urząd obsługuje petentów do godziny 16:00. 

Urząd Dzielnicy Wola m st Warszawy godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 8:00-18:00
 • Wtorek: 8:00-18:00
 • Środa: 8:00-18:00
 • Czwartek: 8:00-18:00
 • Piątek: 8:00-18:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Liczba wyświetleń: 2738Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS