Urząd Dzielnicy Żoliborz

Urząd Dzielnicy Żoliborz

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Dzielnicy Żoliborz

Urząd Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy – aktualny kontakt dla mieszkańców. Wydział Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Żoliborz, Wydział Komunikacji.

Urząd Dzielnicy Żoliborz

Żoliborz w Warszawie jest jedną z mniejszych dzielnic. Znajduje się ona w centralnej części Warszawy. Mieszkańcy Żoliborza mogą zrealizować formalności w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz. Należy pamiętać, że pracownicy instytucji obsługują jedynie osoby, które obejmuje zasięg terytorialny – mieszkańców Żoliborza. 

Urząd Dzielnicy Żoliborz kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Dzielnicy Żoliborz, warto skorzystać z poniższych danych kontaktowych. Pracownicy biura obsługują połączenia telefoniczne skierowane na numer 22 443 90 00. Oczywiście Urząd Dzielnicy Warszawa Żoliborz świadczy również pomoc dla interesantów stacjonarnie.

Adres: ul. Juliusza Słowackiego 6/8, 01-627 Warszawa
Telefon: 22 443 90 00
Faks: 22 839 90 03
E-mail: [email protected]

Warto wiedzieć, że Urząd Dzielnicy Żoliborz kontakt z wykorzystaniem poczty elektronicznej umożliwia dla osób, które w przesłanej wiadomości umieściły własne dane kontaktowe. Odpowiedzi na anonimowe zapytania nie są przesyłane do mieszkańców. Z tego powodu należy pamiętać, aby w mailu zawrzeć imię, nazwisko oraz adres. 

Urząd Dzielnicy Żoliborz godziny otwarcia

Żoliborz Urząd Dzielnicy prowadzi obsługę mieszkańców we wszystkie dni robocze od 8:00 do 16:00. Oczywiście w tych godzinach działają także wydziały Urzędu Dzielnicy Warszawa Żoliborz. Jeżeli chodzi o terenowy punkt paszportowy na Żoliborzu działa on w poniedziałki od 10:00 do 15:30 oraz w pozostałe dni robocze od 8:00 do 15:30.

Urząd Dzielnicy Żoliborz Wydział Komunikacji

Do podstawowych zadań, a także najczęściej realizowanych formalności w Wydziale Komunikacji Urzędu Dzielnicy Żoliborz jest rejestracja pojazdu oraz wydawanie prawa jazdy. W sprawie dokumentów uprawniających do kierowania pojazdami można skontaktować się telefonicznie pod numerem 22 560 13 58. W instytucji, jaką jest Urząd Dzielnicy Żoliborz rejestracja samochodu również przeprowadzana jest w Wydziale Komunikacji.

Prawo jazdy: 22 560 13 58

Liczba wyświetleń: 3305Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS