Urząd Miasta Baborów – UM w Baborowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Baborów – UM w Baborowie

Urząd Miasta w Baborowie adres e-mail, kontakt telefoniczny, godziny otwarcia. Urząd Miasta Baborowa druki do pobrania, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Baborów dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Baborowie interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Baborowa. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Baborowie

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Baborowie są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Kontakt Urząd Miasta Baborów

Adres: Ratuszowa 2a, 48-120 Baborów

Telefon: 77 403 69 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Baborów:

  • poniedziałek 7:30-17:0
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Baborowie

Urząd Miasta Baborowa jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Baborowa szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Baborowie można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Baborów opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Baborów opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Baborów podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Baborowa są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Baborów

Liczba wyświetleń: 283Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS