Urząd Miasta Baranów Sandomierski – UM w Baranowie Sandomierskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Baranów Sandomierski – UM w Baranowie Sandomierskim

Urząd Miasta Baranów Sandomierski kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Baranów Sandomierski Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Baranowie Sandomierskim.

Urząd Miasta Baranów Sandomierski dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Baranowie Sandomierskim interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Baranowa Sandomierskiego. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Baranowie Sandomierskim

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Baranowie Sandomierskim są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Kontakt Urząd Miasta Baranów Sandomierski

Adres: ul. Gen. L. Okulickiego 1, 39-450 Baranów Sandomierski

Telefon: 15 811 85 81, 15 811 85 82

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Baranów Sandomierski:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Baranów Sandomierski Urząd Miasta

Urząd Miasta Baranowa Sandomierskiego umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Baranów Sandomierski opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Baranowa Sandomierskiego powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Baranowa Sandomierskiego podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Baranowa Sandomierskiego podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Baranów Sandomierski

Liczba wyświetleń: 217Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS