Urząd Miasta Bieruń – UM w Bieruniu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Bieruń – UM w Bieruniu

Bieruń Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Bierunia. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Bieruniu, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Bieruń kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Bieruń kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Bieruniu

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Bierunia interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Bieruniu dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Bieruń

Adres: ul. Rynek 14, Bieruń 43-150

Telefon: +48 32 708 09 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Bieruń:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-16:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Bieruń Urząd Miasta

Urząd Miasta Bierunia jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Bierunia. Urząd Miasta Bieruń posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Bierunia dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Bierunia występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Wydziały Urzędu Miasta Bierunia

Urząd Miasta w Bieruniu podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Bieruń jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Bieruń Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Bierunia zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Bierunia mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Bieruń wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Bieruń

Liczba wyświetleń: 318Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS