Urząd Miasta Bieżuń – UM w Bieżuniu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Bieżuń – UM w Bieżuniu

Urząd Miasta Bieżuń kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Bieżuń Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Bieżuniu.

Urząd Miasta Bieżuń kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Bieżunia można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Bieżuń kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Bieżuń godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Bieżuniu w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Bieżuń godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Bieżuń

Adres: ul. Warszawska 2, 09-320 Bieżuń

Telefon: (23) 657 80 56,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Bieżuń:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Bieżuniu

Istniejący w mieście Bieżuń Urząd Miasta Bieżuń odpowiedzialny jest przede wszystkim za zarządzanie, a także administrowaniem miastem. Do jego głównych obowiązków należy troska o mieszkańców oraz realizowanie różnych spraw, które związane są z kulturą, gospodarką, a także planowaniem i zarządzaniem infrastrukturą.

Urząd Miasta Bieżuń druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Bieżunia petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Bieżuń druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Bieżuń Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Bieżuń Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Bieżuń ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Bieżuń

Liczba wyświetleń: 272Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS